Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Profiplast | KWS

 

Prodejna / eshop » Značky » Profiplast » Profiplast

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Profiplast

Profiplast - pádlaVýroba pádel Profiplast prochází od založení roku 1990 nepřetržitým vývojem a za tu dobu se neustále přizpůsobuje přáním zákazníků a nově vznikajícím sportům. Pro své výrobky používá nejmodernější technologie a díky aktivně pádlujícím členům firmy a externím spolupracovníkům, vyrábí pádla špičkových parametrů. Současná kolekce nabízí pádla pro turistiku, rafting, dračí lodě, sea kayaking, SUP, divokou vodu, freestyle a rodeo v několika kategoriích.

RELAX

Jednoduchá, lehká a funkční pádla. Listy jsou vyráběny vstřikováním termoplastu, výsledná tuhost je dána profilem listu, u pádel SLALOM a DRAGO pak i integrovaným duralovým žebrem. Dříky jsou z duralu a to v jedno, dvou nebo i třídílném provedení.

ORCA

Robustnější pádla pro zkušené jezdce. Listy jsou vyráběny vstřikováním termoplastu s příměsí skleněných vláken. Vysoká tuhost je zajištěna středovým duralovým žebrem. Dříky jsou v jedno, dvou nebo i třídílném provedení buď z duralu nebo jedno či dvoudílné ze sklolaminátu

STORM

Pádla nejvyšší kvality, listy jsou vyráběny vstřikováním termoplastu s příměsí uhlíkových vláken. Materiál velice odolný proti oděru. Jsou výrazně odlehčeny dutým žebrem. Dříky této řady jsou v provedení jednodílném z duralu nebo kombinace sklolaminátu, uhlíku a kevlaru.  

Každý dřík je možno nechat vyrobit s termoplastovým potahem. Pádlo je možné nechat vyrobit dle přání (kombinace materiálů)


 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ