Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Pinguin Outdoor Equipment | KWS

 

Prodejna / eshop » Značky » Pinguin » Pinguin Outdoor Equipment

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Pinguin Outdoor Equipment

Český výrobce Pinguin se zabývá již od roku 1989 výrobou a prodejem stanů, spacáků a outdoorových doplňků a oblečení.
Značka Pinguin začala také rozšiřovat svou nabídku o membránové a softshellové oblečení. Membrána, kterou si tento výrobce zvolil, se nazývá Gelanots a vyznačuje se vysokou kvalitou nepromokavého, prodyšného oblečení.

Produkty této značky se osvědčily jak při nejnáročnějších výšlapech na nejvyšší vrcholky světa, tak při běžném nošení. Protože firma zohledňuje požadavky a poznatky, od svých klientů, pořád své výrobky zlepšuje a inovuje.  Díky tomu je se značkou Pinguin spokojeno tisíce zákazníků a distribuuje se do řad zemí v Evropě, ale i mimo ní.

Co z produktů Pinguin naleznete u KWS?

Ať už na túru, na tábor, či na vodu potřebujete spací pytel. A co jiného, než nízká hmotnost je na túrách ocenitelná? Spací pytle Pinguin Mistral, které disponují nižší hmotností a dobrou odolností mrazu až do -19°C.

 

Další nezbytností v přírodě, pokud potřebujete rozdělat oheň, je křesadlo. Pokud nestojíte o zdlouhavé vyrábění vlastního, tento Vám dozajista pomůže. Zapálíte s ním oheň i za zhoršených podmínek.

Křesadlo Pinguin FIRESTARTER BOX

A pokud vám vyhládne? Tak potom vám poslouží skládací lžíce Pinguin SPOON steel. Je vyrobená z nerezové oceli a dodává se v přepravním pouzdře.

A nakonec, pokud se chystáte na delší túru nebo už jste takovou zažili, tak určitě oceníte, že bunda Pinguin SIGNAL je nepromokavá a disponuje oděru odolným materiálem, který se nachází na loktech a ramenech. Když se zapotíte, má tato bunda odvětrací zipy v podpaží. S dvěma protisměrnými jezdci, si nastavíte přesně odvětrávání, jak budete chtít.

Další výrobky naleznete v naší prodejně nebo na našem e-shopu.

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ