Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Jachtařské oblečení Magic Marine | KWS

 

Prodejna / eshop » Značky » Magic marine » Jachtařské oblečení Magic Marine

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Jachtařské oblečení Magic Marine

  Logo MagicMarine

Značka Magic Marine od holandského výrobce M-Brands získává po celém světě stále více příznivců v řadách jachařů všech kategorií - od profesionálů až po prázdninové jachtaře, od okruhových závodníků až po příznivce velkých oceánských jachet.
 
Společnost Kuboušek Water Sports CZ s.r.o. má pro prodej této značky na českém trhu výhradní zastoupení. 
 
Jedná se o značku, která začínala především s oblečením a vybavením pro závodní okruhové jachtaře. Ale díky postupnému rozšiřování svého sortimentu v současnosti nabízí širokou škálu oblečení a vybavení pro všechny, kteří se zabývají jachtingem profesionálně, ale také pro ty, kteří ho mají jen jako koníček.
 
Jachtařské oblečení Magic Marine můžeme rozdělit do několika skupin:
 

Oblečení na vodu Magic Marine

Tato skupina je největší a nalezneme v ní širokou nabídku jachtařských neoprenů, lycrové a rychleschnoucí oblečení, suché obleky, různé druhy pod-obleků a termoprádla, speciální oblečení s chrániči a vycpávkami pro závodní jachting a v neposlední řadě nepromokavé bundy a kalhoty vhodné na velké jachty. Mezi oblečení na vodu lze také zařadit nabídku záchranných vest, úvazu (tzv. Harnessů), bot, jachtařských rukavic, čepic,…
 
                   

Oblečení na vodu Magic Marine v našem e-shopu:

 
 

Oblečení MTECH Magic Marine

Vybavení MTECH spadá pod oblečení na vodu a jedná se o oblečení s nepromokavou membránou. Společnost M-Brands standardně nabízí dva typy, které se liší konstrukcí i vlastnostmi. Jedná se o tip MTECH 2 – dvouvrstvý materiál s nepromokavostí do vodního sloupce: 10 000 mm a s prodyšností 5 000 g/m2 ∙ 24 h a o jeho nástupce materiál MTECH3 – trojvrstvý materiál s nepromokavostí do vodního sloupce: 15 000 mm a s prodyšností 10 000 g/m2/24hr.
 
              

Oblečení MTECH Magic Marine v našem e-shopu:

  • Oblečení MTECH2
    • Jachtařské nepromokavé bundy Magic Marine 
    • Jachtařské nepromokavé kalhoty Magic Marine
  • Oblečení MTECH3
    • Jachtařské nepromokavé bundy Magic Marine 
    • Jachtařské nepromokavé kalhoty Magic Marine
 
 

Oblečení pro volný čas Magic Marine 

Takzvaná Lifestyle kolekce nabízí široký výběr volnočasového sportovního oblečení, které je vhodné jak na molo v marině, tak na každodenní nošení po městě. 
 
              

Oblečení pro volný čas Magic Marine v našem e-shopu

 
 

Jachtařské doplňky Magic Marine

Do této skupiny patří batohy a sportovní tašky, perseniky a obaly na menší lodě a jejich příslušenství, šikovné nalepovací kapsy a pouzdra vhodné na větší jachty, a také drobné doplňky jakou jsou peněženky, pásky, …
 
              

Jachtařské doplňky Magic Marine v našem e-shopu

 
 

Velkoobchodní prodej Magic Marine

Pokud byste měli zájem distribuovat jachtařské oblečení Magic Marine ve vašich obchodech, kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese kws.b2b@kws-sport.cz.
Rádi přijedeme představit kompletní kolekci Magic Marine přímo k vám dle vašich časových možností.
 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ