Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Jachtařská obuv Lizard | KWS

 

Prodejna / eshop » Značky » Lizard » Jachtařská obuv Lizard

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Jachtařská obuv Lizard

Lizard

Italský výrobce bot LIZARD rozšířil své portfolio o řadu MARINE, ve které spojuje dlouholeté zkušenosti s výrobou obuvi, potřeby profesionálních jachtařů a nejnovější technologie.

Společnost Kuboušek Water Sports CZ s.r.o. má pro prodej této značky na českém trhu výhradní zastoupení. 

Jachtařská obuv LIZARD, navrhovaná a vyráběná mezi horami a jezery italského Trenta, je synonymem pro vysoký výkon a komfort již od roku 1957. Vysoká kvalita výroby a inovativní materiály se spojily s rozsáhlými znalostmi v oblasti výroby bot a zkušenostmi outdoorových nadšenců, aby na těchto základech vyrostla řada funkční námořní obuvi.

Boty Lizard Crew

 

 

Společnost LIZARD®  spolupracuje s mezinárodně oceňovanými závodními týmy FANTASTICA  a CEEREF, aby společně identifikovali požadavky na vybavení pro námořní využití a otestovali toto vybavení v extrémních podmínkách. Výsledkem je řada námořní obuvi, která se vyznačuje excelentní ergonomií, komfortem a výkonem v suchém i mokrém prostředí.

 

Jachtařskou obuv Lizard najdete v naší prodejně nebo na našem e-shopu.

 

Použité technologie:

 

Technologie A-Clima

Technologie A-Clima

A-Clima je podrážka, která byla vyvinuta pod taktovkou týmu Lizard®  Power Grip Sailing  Team zejména pro potřeby námořního využití. Tato řada obuvi poskytuje komfort a výkon za všech podmínek. Podešev z přilnavé gumy Vibram® nezanechává šmouhy a díky speciálnímu „brzdovému“ provedení zaručuje excelentní stabilitu v suchém i mokrém prostředí. Rychle schne, skvěle větrá a chrání před nárazy. 
Bota váží pouze 250 gramů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technologie Spin

Technologie Spin

Výrobní technologie, kreativita a znalosti společnosti LIZARD® v oblasti biomechaniky nohou daly opět vzniknout revolučnímu modelu jachtařské obuvi. 

Tato patentovaná bota má převratné vlastnosti, které jsou pro plachtění nepostradatelné. Inovativní design umožňuje, aby tato bota byla absolutně neprostupná pro vodu, ale zároveň prodyšná, lehká a především skvěle padnoucí – prostě sedí jako ulitá.   

Obuv Spin používá Outdry®  – originální italskou technologii, která na rozdíl od konvenčních izolačních systémů umožňuje přímé propojení voděodolné a prodyšné membrány se svrškem boty, a tím absolutně zamezuje průniku vody do boty.

 
 
 
 
 
 
 
 

Velkoobchodní prodej Lizard

Pokud byste měli zájem distribuovat jachtařskou obuv Lizard ve vašich obchodech, kontaktujte nás.
Rádi přijedeme představit kompletní kolekci Lizard přímo k vám dle vašich časových možností.
 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ