Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Liquivision | KWS

 

Prodejna / eshop » Značky » Liquivision » Liquivision

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Liquivision

Kanadská společnost Liquivision je lídrem v oblasti vysoce výkonných potápěčských počítačů. Vyvíjí produkty s použitím špičkových technologií pro potápěče i freedivery. Vývoj produktů Liquivision sahá až do roku 1998. Vlajkovou lodí společnosti Liquivision je počítač  X1 Trimix CCR. Všechny produkty Liquivision jsou charakteristické perfektně čitelnými OLED displeji a revolučním ovládáním bez použití manuálních tlačítek (ovládání pomocí poklepů na strany přístroje). Počítače jsou též charakteristické velmi malými rozměry a zároveň maximální odolností.

  Přesnost těchto počítačů je ohromující – u expedičního modelu
  Liquivision X1 přesnost zajištují dva keramické senzory
  (u ostatních modelů jeden keramický senzor)
 

 

Produkty

Počítače Liquivision XEO, XEN, KAON a LYNX jsou dále charakteristické uživatelsky barevně nastavitelným OLED displejem s podhledem až 170°.  Počítače pracují s Buhlmann ZH-L16C algoritmem a mají uživatelsky vyměnitelnou dobíjecí baterii.

 


Expediční počítač Liquivision X1 Trimix CCR je zejména charakteristický možností volby dekompresního softwaru (V-Planner Live, MultiDeco-X1), perfektně čitelným OLED displejem v úhlu 180°, dvěma keramickými senzory, dobíjecí baterií a možností použití v režimu OC a CCR. Hledáte počítače té nejvyšší možné kvality, bez prakticky neomezených možností? Tak právě pro Vás jsou přístroje Liquivision tou nejlepší volbou.
 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ