Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Obuv Crocs | KWS

 

Prodejna / eshop » Značky » Crocs » Obuv Crocs

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Obuv Crocs

Společnost Crocs je světovým  lídrem v oblasti  inovací  neformální obuvi pro muže, ženy a děti. Všechny Crocs  boty jsou vyrobeny z Croslite  materiálu, který obuvi propůjčuje  ty nejlepší možné vlastnosti. Jedná se o měkkou, pohodlnou, lehkou a zápachu odolnou obuv.
Během 11-ti letého působení této značky se prodalo více než 200 milionů párů bot ve více než 90-ti zemích po celém světě.

Obuv Crocs SlassicObuv Crocs Classic

Crocs Classic udržuje vaše nohy pohodlně po celý den. Jedná se o lehkou obuv pro muže i ženy. Ergonomický italský design  těchto bot umožňuje přirozený  pohyb chodidla v maximálním pohodlí. Crocs clogs by měli těsněji sedět na noze pro komfortní nošení. Obuv je vhodná  na pláž,  do vody nebo na loď.  Díky typickému tvarování Crocs bota dobře větrá, odvádí vodu a nečistoty. Stélka tvoří optimální  oporu klenbě nohy.

Obuv Crocs BayaBaya

Crocs Baya  je designovou novinkou Crocs, která hrdě nese značku na straně obuvi. Nově vzniklé otvory proto zajišťují ještě zvýšenou ventilaci. Do tohoto typu crocs lze vkládat vložku, která zvyšuje podporu  klenby, stimuluje krevní oběh. Obuv Crocs  Baya je vhodná  pro celodenní nošení, snižují únavu nohou. 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ