Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Compressport | KWS

 

Prodejna / eshop » Značky » Compressport » Compressport

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Compressport

Produkty Compressport jsou ideální pro všechny druhy sportů - atletiku, cyklistiku, triatlon, míčové hry, fitness,.. Pomáhají při tréninku, závodě i při následné regeneraci.
Compressport urychluje odtok krve z končetin zpět k srdci, snižuje vliv toxinů a zvyšuje tak okysličení svalů. Po výkonu pokračuje v posilování zpětného žilního odtoku krve, snižuje tím čas potřebný pro regeneraci.

ULTRASILICONE

CompressportUS® je poslední novinkou mezi návleky CompreSsport®. 220 silikonových bodů pevně obepíná kotník ve výšce 7 cm, US® zvyšuje absorpci otřesů a zaručuje ideální podporu Achillovy šlachy při vysoké zátěži (pomáhá při odstraňování bolestí a problémů se šlachami).
RACE&RECOVERY + FORQUAD
zvyšuje účinnost žilního odtoku krve z nohou zpět k srdci, zvyšuje množství kyslíku ve svalech a současně redukuje množství kyseliny mléčné. Návleky R2 také velice účinně snižují svalové otřesy a vibrace, snižují únavu svalstva a předcházejí tak možnému vzniku zranění.
ULTRARACE&RECOVERY
mezi vlákny jsou navíc miliony drobných kapslí s přírodními esenciálními oleji, které se postupně uvolňují a pomáhají zklidňovat a relaxovat svaly v průběhu tréninku, návleky jsou vyrobeny v EU !
 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ