Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Zdokonalovací a kondiční plavby v Chorvatsku | KWS

 

Kapitánské kurzy / plavby » Zdokonalovací plavby » Chorvatsko » Zdokonalovací a kondiční plavby v Chorvatsku

Plánované akce

Kalendář akcí

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Zdokonalovací a kondiční plavby v Chorvatsku

Kondiční plavby na plachetnici v Chorvatsku

Plavby na plachetnici


Kondiční plavby plujeme na našich plachetnicích Bavaria Cruiser, které kotví v chorvatském Zadaru. Plavby jsou zaměřeny na celkové zdokonalení ve vedení plachetnice, důraz je kladen zejména na: přístavní manévry, trim plachet, navigace, meteorologie a bezpečnost na lodi. Kondiční plavby se plují ve více lodích vždy na jaře a na podzim.

Více informací
Kondiční plavby na katamaránu v Chorvatsku

Plavby na katamaránu


Kondiční plavby plujeme na našem katamaránu Nautitech 441, který kotví v chorvatském Zadaru. Plavby jsou zaměřeny na celkové zdokonalení ve vedení katamaránu, důraz je kladen zejména na: přístavní manévry, trim plachet, navigace a bezpečnost na lodi. Plavba bude jistě přínosem i pro zkušenější jachtaře.

 

Více informací
Kondiční plavba Zadar – Benátky a zpět

Kondiční plavba Zadar – Benátky
a zpět


Vylepšete si své znalosti vedení plachetnice na plavbě ze Zadaru do Benátek. Tato kondiční plavba je zaměřena na navigaci, kdy poplujeme podle papírových map až do Benátek. Během plavby jistě potrénujeme také trimování plachet či bezpečnost na moři podle COLREGu. Vyzkoušíme si také vedení plachetnice při noční plavbě.

Více informací
 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ