Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Zdokonalovací a kondiční plavby | KWS

 

Kapitánské kurzy / plavby » Zdokonalovací plavby » Zdokonalovací a kondiční plavby

Plánované akce

Kalendář akcí

Akční nabídka BAVARIA

Akční nabídka BAVARIA

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Zdokonalovací a kondiční plavby

Kondiční plavby na plachetnici v Chorvatsku

Kondiční plavby v Chorvatsku


Kondiční plavby na plachetnici v Chorvatsku pod vedením zkušeného kapitána si osvojíte základní manévry s plachetnicí včetně přístavních manévrů, kotvení a jízdy na plachty. Dostanete tak jistotu při ovládání lodi a samotné plachtění se rázem stane tím pravým bezstarostným zážitkem pro vás i pro vaši posádku.

Více informací
Kondiční plavby na plachetnici na Lipně

Kondiční plavby na Lipně


Kondiční plavby na plachetnici na Lipně pod vedením zkušeného kapitána si osvojíte základní manévry s plachetnicí včetně vyplouvání a zaplouvání v přístavu, kotvení a jízdy na plachty. Během jednodenního intezivního tréninku byste měli získat potřebné sebevědomí pro vedení plachetnice.

 

Více informací
Kondiční plavby na motorovém člunu

Kondiční plavby na motorovém člunu


Při kondičních plavbách na motorovém člunu si procvičíte spuštění člunu na vodu, jeho vytažení z vody a přikurtování, manévry se člunem, přístavní manévry a bezpečné vyvázání člunu na molo. Po tomto kurzu budete moci bez starostí vyrazit kamkoliv na vodu.

Více informací
Kondiční plavby na motorové jachtě v Holandsku

Kondiční plavby v HolandskuKondiční plavby na motorové jachtě v Holandsku pod vedením zkušeného kapitána si osvojíte základní manévry s motorovou jachtou včetně odplutí od mola a připlutí k molu, práce s vyvazovacími lany či obraty. Dostanete tak jistotu v ovládání velké motorové jachty a další vaše plavba již pod vaším vedením bude bezstarostným zážitkem pro vás i pro vaši posádku.

Více informací
 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ