Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Prodej lodí | KWS

 

Prodej lodí / servis » Úvod » Prodej lodí

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Prodej lodí

Prodej lodí

Prodej lodí


Lodě nás baví - máme zkušenosti, o které se s vámi rádi podělíme a s výběrem lodi vám rádi poradíme. Jsme si vědomi, že koupě nové lodi není každodenní záležitostí a podle toho také ke koupi přistupujeme a snažíme se co nejvíce porozumět vašemu přání. Naše společnost má výhradní obchodní zastoupení pro prodej lodí německého výrobce BAVARIA YACHTS  a finského výrobce lodí BELLA BOATS v České republice. V naší nabídce nesmí chybět dnes velmi oblíbené nafukovací čluny pod naší značkou KWS Adventure, která se vyznačuje vysokou kvalitou, odolností a především velmi dobrými jízdními vlastnostmi. Pro rybáře jsou připraveny nepotopitelné a odolné hliníkové lodě značky LUGAFO.

Více informací
Prodej lodních motorů

Prodej lodních motorů


Prodáváme závěsné lodní motory značky MERCURY pověstné svojí vysokou spolehlivostí, tichým chodem, výkonem, a to vše při co nejmenší spotřebě a nákladech na údržbu. V nabídce máme širokou škálu čtyřtaktních motorů od nejnižšího výkonu až po opravdu výkonné motory MERCURY VERADO či dvoutaktní motory s přímým vstřikováním MERCURY OptiMax. V naší nabídce je také stálice na českém trhu HONDA-Marine. Motory této značky se vyznačují spolehlivostí, nízkou spotřebou paliva, minimální hlučností a kultivovaným chodem. Na obě tyto značky máme autorizovaný servis.
Nově máme v nabídce také elektromotory značky MOTORGUIDE, která je sesterskou značkou MERCURY. 

Více informací

 

Servis lodí a lodních motorů

Servis lodí a lodních motorů


Našim zákazníkům nabízíme servis všech malých plavidel, autorizovaný servis závěsných motorů Honda a Mercury a pozáruční servis závěsných motorů.

 

 

Více informací
Jachtařské vybavení

Jachtařské vybavení


V nabídce jachtařského vybavení máme pro vás kvalitní oblečení pro jachtaře i okruhové závodníky značky MAGIC MARINE, pro kterou máme výhradní zastoupení. Nabídka je široká pro všechny příznivce jachtingu, a to jak ty profesionální jachtaře, tak rekreační jachtaře a jejich doprovody. V nabídce našeho e-shopu najdete kvalitní neopreny, rychleschnoucí trička, suché obleky, jachtařské rukavice, kvalitní membránové bundy, nepromokavé jachtařské kalhoty, jachtařské boty značky LIZARD a mnoho dalšího. Z vybavení můžeme jmenovat např. harnesy a záchranné vesty. Navštivte náš e-shop a vyberte si vše, co potřebujete k vašemu pohodlnému jachtaření.

Do e-shopu
 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ