Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Pronájem lodí | KWS

 

Pronájem lodí » Úvod » Pronájem lodí

Plánované akce

Kalendář akcí

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Pronájem lodí

Pronájem lodí

Pronájem lodí


Chcete zažít nevšední dovolenou na katamaránu nebo na plachetnici? Využijte naší nabídky na pronájem lodí v Čechách a v Chorvatsku.
Vše, co k tomu potřebujete, je platný kapitánský průkaz (český kapitánský průkaz kategorie C, český kapitánský průkaz kategorie BVůdce malého plavidla, chorvatský kapitánský průkaz skupiny B).
Nevěříte si na to sami? Není problém! Naši kvalifikovaní skippeři vás rádi provezou po krásách chorvatských vod.

Více informací
Půjčovna člunů a veslic

Půjčovna člunů a veslicKromě možnosti pronájmu plachetnic máme pro vás připravenou půjčovnu motorových člunů. V nabídce jsou čluny vhodné na moře, řeky i jezera, a to v půjčovně u nás v Českých Budějovicích a v chorvatském Zadaru. Nastartujte tedy motor a vyplujte s rodinou vstříc nezapomenutelným zážitkům, s přáteli si užijte nová dobrodružství nebo vyrazte na ryby za životním úlovkem. Potřebujete zapůjčit lodní motor? I na to jsme připraveni. V nabídce máme motory Mercury. Sortiment půjčovny doplňuje možnost zapůjčení lodních přívěsů.

Více informací

 

 

 

 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ