Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Prodej lodních motorů | KWS

 

Prodej lodí / servis » Prodej motorů » Prodej lodních motorů

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Prodej lodních motorů

MERCURY

MERCURY


Od prvního dne závěsné motory MERCURY překračují průmyslové standardy a očekávání spotřebitelů z hlediska výkonu, spotřeby paliva a délky životnosti. Je to tradice, která pokračuje dodnes. 
 

 

Více informací
HONDA MARINE

HONDA MARINE


Lodní motory HONDA MARINE - to je vynikající kvalita, nízká spotřeba paliva, minimální hlučnost a kultivovaný chod. Špičková ochrana proti korozi a komplex ochran (kontrola množství oleje, přehřátí motoru, ...) zajišťují dlouhou životnost motoru.

 

Více informací
MotorGuide

MotorGuide


U nás stále oblíbenější závěsné lodní elektromotory, které jsou vhodné nejen na vodní plochy kde jsou spalovací motory zakázány. Pro jejich velmi tichý a „čistý“ chod jsou vhodné na všechny typy vodních ploch včetně moře. Na lodích neslouží jen jako hlavní motor, ale velmi často jako motorová kotva, nebo jako pomocný motor při manévrování obojí mají v oblibě na svých člunech hlavně rybáři. Rozhodování jaké elektromotory bychom pro vás měli v nabídce mít bylo celkem jednoduché, spokojenost našich zákazníků se značkou MERCURY je veliká a proto jsme zvolili jedny z nejlepších elektromotorů na trhu značku MotorGuide, která je sesterskou značkou MERCURY. 

 

Více informací

 

 

 

 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ