Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Prodej lodí | KWS

 

Prodej lodí / servis » Prodej lodí » Prodej lodí

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Prodej lodí

Prodej lodí Bavaria

Prodej lodí BAVARIA


Prodej plachetnic, katamaránů a motorových jachet německého výrobce značky BAVARIA YACHTS. Lodě této loděnice patří mezi jedny z nejznámějších a nejprodávanějších lodí na světě. V nabídce pro vás máme připraveny plachetnice od 32,8 do 65 stop celkové délky s modely ve třídách C-line, Cruiser Line, Cruiser Style, Vision Line a Easy 9.7. Katamarány Nautitech Line v konfiguraci Open či Flybridge a motorový katamarán Power 47. Pro příznivce motorových jachet je v nabídce široká škála modelů ve třídách E-line, R-line, S-line a Virtes line.

V případě zájmu o lodě BAVARIA nás kontaktujte.

Nabídka BAVARIA YACHTS

 

 

Prodej nafukovacích člunů

Prodej nafukovacích člunů


Nafukovací čluny KWS Adventure. Díky novým technologiím a materiálům jsou dnes velmi oblíbené nafukovací motorové čluny. Tyto žádané stroje uspokojí jakékoliv představy. Nabídnout můžeme malé čluny s menšími motory pro rodiny s dětmi, které se dají snadno složit do kufru auta. Čluny pro rybáře v zelené barvě s držáky na pruty a echoloty. Sportovní nafukovací čluny se silnými motory s možností vodního lyžování. Nabídka je opravdu široká, stejně jako použití těchto člunů a jejich oblíbenost. Tyto čluny jsou velmi variabilní a je možnost připravit člun dle vašich představ. 

Více informací

 

 

Prodej motorových člunů BELLA

Prodej motorových člunů BELLA


Společnost Bella Boats vytvořila řadu inovativní řešení a vyrábí motorové čluny s bezpečnou, ale dynamickou manipulací na vnitrozemských vodách i na moři. Všechny nové motorové čluny BELLA byly navrženy tak, aby posílily důvěru kapitána a zlepšily pohodlí cestujících. Díky společnosti Bella Boats je plavba zábavná a bezpečná. Kvalita motorových člunů Bella vyzařuje luxus a pohodlí, vycházející z nekompromisních dovedností v oblasti stavby lodí a nordického designu. Každý detail má funkci, která zlepšuje použitelnost a vlastnosti lodi. Tyto detaily byly vyrobeny z nejlepších materiálů a byly navrženy s ohledem na potřeby uživatele lodi.

V případě zájmu o motorové čluny BELLA nás kontaktujte.

Nabídka Bella Boats

 

 

 

Prodej lodí pro rybáře LUGAFO

Prodej lodí pro rybáře LUGAFO


Prodejem lodí pro rybáře reagujeme na poptávku po kvalitních lodích. Do našeho portfolia jsme tedy zahrnuli lodě českého výrobce značky LUGAFO. Tyto hliníkové svařované a nýtované nebo celosvařované lodě se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování, vysokou pevností, stabilitou a výbornými jízdními vlastnostmi. Jsou nepotopitelné, velmi bezpečné s dlouhou životností a snadnou údržbou. V nabídce tak nově máme nejen pro rybáře třináct typů lodí, všechny s certifikací CE. V nabídce jsou hliníkové lodě o délce od 3 m po 5,27 m a lze si vybrat z široké nabídky lodí různých typů – s živou studnou, bez živé studny, se zadními kapsami, s dvěma nebo třemi lavicemi.

Více informací

 

 

 

Prodej náhradních dílů a příslušenství k lodím

Prodej náhradních dílů
a příslušenství k lodím


Nabízíme širokou škálu náhradních dílů, doplňků a příslušenství jak pro plachetnice, tak pro motorové čluny. Naši zkušení technici vám rádi poradí a případně navrhnou nejlepší řešení, které v naší servisní hale případné úpravy pomohou realizovat. Nejčastěji žádané zboží máme sladem, to méně běžné zboží vám dodáme na objednávku. Radost nám dělá vše, s čím vám můžeme pomoci.

Do e-shopu

 

Držitelům průkazů ISIC, ITIC a ALIVE poskytujeme 2 % slevu

na lodě, lodní motory a lodní příslušenství

Průkaz_ISIC   Průkaz_ITIC   Průkaz_ALIVE

 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ