Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Potápěčské centrum KWS | KWS

 

Potápění » Úvod » Potápěčské centrum KWS

Plánované akce

KWS Diving - plánované akce

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurz OWD


Potápěčské centrum KWS

 

Zkušební ponor

Zkušební ponor


Zkušební ponor s přístrojem je pro nadšence, kteří si ještě nejsou na 100% jisti, zda jsou schopni absolvovat Základní potápěčský kurz OWD (Open Water Diver), nebo pro ty z Vás, kteří si chtějí jen přičichnout k potápění. O technice potápění budete teoreticky instruováni a nepřetržitě sledováni našimi instruktory nebo divemastery, kteří vás provedou pro Vás zcela novým prostředím.

Více informacíPřístrojové potápění

Přístrojové potápění


Chcete se stát potápěčem, ale nevíte jak začít nebo jste dlouholetý potápěč a uvažujete o zvýšení své kvalifikace? Pak jsme tu právě pro Vás. Naše centra potápění, poskytují komplexní služby v oboru potápění více jak 10 let.

Patříme mezi členy mezinárodní potápěčské školy SSI a EDS. Výuka je prováděna podle mezinárodních standardů s moderní potápěčskou technikou.

Více informacíFreediving

Freediving


Máte rádi pocit volnosti a nezávislosti? Baví Vás šnorchlováni a chtěli byste zdokonalit vaší techniku? Potápíte se s přístrojem a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Pak jsou tyto kurzy určeny právě pro Vás.

Kurz Freedivingu Vám pomůže překročit Vaše maxima, dosáhnout času a hloubek o kterých se Vám ani nezdálo. Pomůžeme Vám zlepšit nádechové schopnosti a objevit tak skryté možnosti vašeho těla.

Více informacíCesty za potápěním

Cesty za potápěním


Máte rádi potápění nebo byste to chtěli alespoň zkusit? Láká Vás romantická dovolená na lodi, osamělé pláže v krásných zátokách nebo třeba rybaření v Norsku? Chcete jednoduše zkusit něco nového? Pak jste na našich stránkách správně. Nabízíme nejen cesty za potápěním do různých koutů světa. Můžete s námi cestovat za kulturou, odpočinkem, přírodou a hlavně sportem.

Více informacíServis potápěčské techniky

Servis potápěčské techniky


Provádíme odborný servis a revize veškeré potápěčské techniky od dýchacích automatik, přes kompenzátory vztlaku, revize lahví až po potápěčské počítače.

Kompletní servisy nebo různé úpravy vaší potápěčské výstroje je možné přinést do našeho servisního střediska v Českých Budějovicích.

Více informacíPůjčovna potápěčské výstroje

Půjčovna potápěčské výstroje


Na každé zapůjčení potápěčské výstroje se musí vybrat záloha dle půjčených věcí (500 - 5000 Kč). Rovněž je zapotřebí číslo občanského průkazu.

Zvýhodněné půjčovné na víkend -20% z celkové ceny.

Více informací

 


 

Držitelům průkazů ISIC, ITIC a ALIVE poskytujeme 10 % slevu

na zkušební ponory a kurzy potápění KWS Diving

Průkaz_ISIC   Průkaz_ITIC   Průkaz_ALIVE

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ