Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Nepromokavé obaly a soudky | KWS

 

Prodejna / eshop » Poradenství » Vodáctví » Nepromokavé obaly a soudky » Nepromokavé obaly a soudky

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Nepromokavé obaly a soudky

Při cestě na vodu je dobré mít na paměti, že si potřebujeme ochránit své věci před namočením. Z tohoto důvodu existují vodácké pytle a soudky, na věci jako mobil nebo fotoaparát  jsou ideální vodotěsné obaly.

Vodácké pytle se vyrábí z nylonu s TPU zátěrem, což je velmi pevná a oděruvzdorná tkanina. Pro správnou funkci je třeba věnovat pozornost správnému uzavření - pečlivě srovnáme a přihladíme okraje, zarolujeme nejméně čtyřikrát. Pak zapneme přezky proti rozrolování a máme jistotu, že uzávěr vodu nepropustí. Pytle jsou v různých velikostech – od nejskladnějších 3 litrových, až po 100 litrové. Velmi oblíbené jsou i vodácké ledvinky, které slouží ke stejnému účelu, jen s tím rozdílem, že se připínají kolem pasu.
 

Z naší nabídky vybíráme:

Lodní pytel Hiko TREK
Našité  popruhy s propletenou gumou a očky pro případné použití na mokré a jiné věci. Další vychytávka je ventilek na vypuštění přebytečného vzduchu. Na zadní straně jsou vypolstrované nastavitelné popruhy na ramena s bederním pásem.
Lodní pytel Hiko CYLINDRIC BAG
Klasický pytel pro všestranné užití, vyrábí se o objemech 3, 5, 8, 12, 20, 25, 40, 60, 80, 100L.
 
Ledvinka Hiko WAIST BAG TPU
Praktická vodotěsná ledvinka na doklady, mobil, klíče. Je vyrobená ze stejného materiálu jako vodácké pytle, tudíž z velmi odolné, nylonové oděruvzdorné tkaniny.
 
Vodácké soudky
Jsou vyrobeny z plastu, což zaručuje výbornou odolnost vůči nárazům. Uzavírají se plastovým víkem s gumovým těsněním, což zaručuje 100% nepropustnost. Nejčastěji jsou soudky osazeny ušima pro lepší úchyt a manipulaci. Malá nevýhoda oproti vodáckým pytlům je ta, že jsou méně skladné a na lodi zaberou více místa. Soudky jsou v nabídce od malých 3,6 L až po velké 50 L.
 
Vodotěsná pouzdra AQUAPAC
Jsou univerzální vodotěsná pouzdra a mají velmi široké využití. Bezpečně chrání vložené předměty před vodou, prachem a pískem. Jsou-li i s vloženými předměty upuštěna na vodní hladinu, plavou a díky dokonalému utěsnění se dovnitř voda nedostane. Další výhodou je, že např. dotykový telefon či fotoaparát lze přes pouzdro pohodlně ovládat. Pouzdra jsou použitelná při potápění do hloubky 5 metrů po dobu 1 hodiny. K otevření a uzavření pouzder slouží tzv. Aquaclip. Je to systém, který je vyroben z lehkého, ale houževnatého plastu. Lze jej otevřít a zavřít 10.000krát a stále je vodotěsný.
 
 

 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ