Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Poradenství | KWS

 

Prodejna / eshop » Poradenství » Poradenství

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Poradenství

Plavky

V naší prodejně v Českých Budějovicích nebo na e-shopu můžete vybírat z plavek sportovních i pro volný čas, z plavek dámských a dívčích dvoudílných i jednodílných a plavek pánských a chlapeckých v provedení s nohavičkou či slipové.

Plavky jsou zajímavé svými střihy, materiály a barevnou nápaditostí. Nabízíme plavky značek: Camaro, Speedo, Arena, Aquasphere a Litex. Sportovní plavky se liší od plavek pro volný čas střihem a materiálem. Měly by být upnuté na tělo, aby tvořily minimální odpor.

>>> Více tipů, triků, návodů pro plavectví

 

Potápěčské masky

potápěčská maskaNezbytnou součástí základního potápěčského ABC systému je maska. Potápěčská maska nám slouží k vytvoření vzduchové kapsy okolo oka, která nám zajistí ostré vidění pod vodou. Nesmírně důležitou součástí je samotný výběr masky. Každý má odlišný tvar obličeje, proto je důležité vybrat správný typ, který bude spolehlivě a pohodlně sedět na obličeji. Nejvhodnější je si masku osobně vyzkoušet přiložením masky na obličej bez upevnění pásku a se zadrženým dechem. Pokud maska správně sedí, tak drží na obličeji a nespadne.

>>> Více tipů, triků, návodů pro potápěčské masky

 

Potápěčské regulátory

Potápěčský regulátor je srdcem celé potápěčské výbavy. Reguluje vysoký tlak vzduchu z potápěčské tlakové lahve, na tlak potřebný k dýchání, který závisí na okolním tlaku vody v konkrétních hloubkách.
Při výběru potápěčského regulátoru patří mezi nejdůležitější parametry tzv. nádechový odpor (sílu kterou musí potápěč překonat, aby se nadechl), průtok vzduchu a v neposlední řadě prostředí, ve kterém se potápěč hodlá potápět (ledová, špinavá, hluboká voda).

>>> Více tipů, triků, návodů pro potápěčské regulátory

 

Nepromokavé obaly a soudky

Při cestě na vodu je dobré mít na paměti, že si potřebujeme ochránit své věci před namočením. Z tohoto důvodu existují vodácké pytle a soudky, na věci jako mobil nebo fotoaparát  jsou ideální vodotěsné obaly.

>>> Více tipů, triků, návodů pro nepromokavé obaly a soudky

 

Lodě a čluny

Na našem trhu je v dnešní době k dispozici široká nabídka lodí a člunů lišících se cenou, použitým materiálem a účelem, pro který se lépe hodí.

Jak se tedy při výběru orientovat? 

>>> Více tipů, triků, návodů pro výběr lodí a člunů

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ