Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Plavky | KWS

 

Prodejna / eshop » Poradenství » Plavectví » Plavky » Plavky

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Plavky

V naší prodejně v Českých Budějovicích nebo na e-shopu můžete vybírat z plavek sportovních i pro volný čas, z plavek dámských a dívčích dvoudílných i jednodílných a plavek pánských a chlapeckých v provedení s nohavičkou či slipové.

Plavky jsou zajímavé svými střihy, materiály a barevnou nápaditostí. Nabízíme plavky značek: Camaro, Speedo, Arena, Aquasphere a Litex. Sportovní plavky se liší od plavek pro volný čas střihem a materiálem. Měly by být upnuté na tělo, aby tvořily minimální odpor.

Plavky Arena
Plavky Arena jsou jedny z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších po celém světě. Tato francouzská firma si získala jméno díky kvalitním výrobkům, širokému sortimentu a neustálému vývoji a posunování standardů v plaveckém průmyslu.

Arena vyrábí plavky BODYLIFT, které jsou elegantní a zároveň tvarují a dodávají podporu ženským křivkám. Mají nastavitelná ramínka, zeštíhlovací síťovinu v oblasti břicha, vnitřní podprsenku a další technologie vytvářející plavky efektivní a ve kterých se budete cítit pohodlně a uvolněně.

Dále vyrábějí plavky z materiálu WATERFEEL X-LIFE ECO, který je nejnovějším materiálem pro výrobu plavek na rekreační plavání i trénink. Díky velkému obsahu vláken Lycra je zaručeno, že plavky dokonale padnou, jsou pohodlné a poskytují volnost pohybu. Je vyroben z recyklované polamidové příze. Je vysoce chlóru odolný, odolává slunečnímu záření a má mimořádnou životnost.

K dalším kvalitním materiálům od Areny patří WATERNITY. Poskytuje maximální odolnost proti znehodnocení chlorovanou vodou a slunečním zářením a přesto je jemný na dotyk. Udrží si svůj tvar a barvu i při nepřetržitém užívání a dále je rychleschnoucí, proto jsou plavky pohodlné jak ve vodě tak i mimo ni.

Plavky Speedo
Speedo je další celosvětově rozšířenou značkou a značně oblíbenou nejen u rekreačních plavců, ale zejména u závodníků. Například na letních olympijských hrách bývá jednou z nejviditelnějších značek.

Speedo používá pro výrobu plavek materiál ENDURANCE+, který zaručuje pohodlí při plavání a vyznačuje se vysokou odolností. Je 100% odolný vůči chlóru, pohlcuje méně vody, velmi rychle schne a dlouho si udrží svůj tvar a barevnost i při každodenním používání. Materiál je až 20x odolnější než klasické materiály. Plavky jsou také odolnější vůči protržení či prodření.

Plavky Camaro
Camaro je rakouská značka vyrábějící své produkty již více než 40 let ve městě Mondsee nedaleko stejnojmenného nádherného alpského jezera.

Značka Camaro nabízí kromě klasických plavek i neoprenové plavky, které jsou pohodlné a teplé díky bezešvé konstrukci a své povrchové úpravě. Tyto plavky jsou dokonalou kombinací funkčnosti a stylingu. Tyto plavky se dělají i v dvoudílné podobě se sportovní podprsenkou a klasickými nebo nohavičkovými kalhotkami.

Plavky Aquasphere
Mezi další výrobce kvalitních plavek patří značka Aquasphere. Zde je například na výběr z materiálů AQUAFIT™, pro ty co preferují maximální pohodlí, pro jedinečnou odolnost je zde AQUA INFINITY, AQUA INFINITY PLUS pro bezkonkurenční trvanlivost a komfort, dále AQUA X POWER pro kompresy a vysoký výkon svalů.

Plavky Litex
Litex je nejznámější českou značku plavek na našem trhu, zároveň je největším tuzemským výrobcem plavek. Ačkoliv je vyráběno ze španělských, francouzských či italských materiálů, člověk si při nákupu může být plně jist, že se jedná o čistě českou práci. K výrobě plavek se používá materiál Lycra, který oplývá vysokou životností a je příjemný na nošení. Obzvláště ženy s bujnějším poprsím si najdou u značky Litex svoje, jelikož plavky jsou dělány i s košíčky C, D a E.

Pokud chcete poradit nebo si vybrat z širokého sortimentu plavek po celý rok, navštivte naši prodejnu v Českých Budějovicích nebo vybírejte na našem e-shopu.
 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ