Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Objevte krásy vodní říše s českým rekormanem! | KWS

 

Potápění » Novinky » Objevte krásy vodní říše s českým rekormanem!

Plánované akce

KWS Diving - plánované akce

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurz OWD


Objevte krásy vodní říše s českým rekormanem!

Potápěč, který pokořil český rekord, od srpna 2019 rozšiřuje tým KWS! Vítej v týmu, Davide!

Mistrovství ČR ve freedivingu 2017

Davidu Vondráškovi a Václavu Gabrielovi se v červenci 2019 podařilo prolomit hranici do té doby trvajícího rekordu v délce potápění. V podvodní kapsli ponořené v zatopeném lomu nedaleko Českých Budějovic strávili přes 160 hodin, konkrétně přesně celý týden! Dosavadní rekord byl přitom úctyhodných 102 hodin. Součástí rekordu byly i vědecké experimenty, jejichž účelem bylo zkoumání vlivu nepříznivých podmínek tlaku pod vodou na lidský organismus.

Od září 2019 můžete pod vedením profesionála Davida Vondráška  ochutnat krásy podvodního světa! 

Jistě to znáte. Člověk je na dovolené, potopí se pod vodu a spatří něco, co by si chtěl prohlédnout blíže a déle, než na co mu stačí dech. Jenže, musí se na hladinu nadechnout... Po opětovném zanoření v domnění, že "tentokrát to již vyjde a vydrží pod vodou déle" se zpravidla často stane, že vytouženého živočicha či objekt již znovu nenalezne. 

>>> Vodní plochy zabírají 70% povrchu planety Země. Avšak, dnům, kdy nám něco bránilo je prozkoumat, může být právě teď konec!

David a jeho bohaté zkušenosti vás provedou zkušebním ponorem, seznámí vás s potřebným vybavením a technikami, načež vás následně provede vstupním kurzem do světa potápění "Open Water Diver (OWD)", který absolventa opravňuje potápět se kdekoli na světe do úctyhodné hloubky 18m a využívat bez omezení zázemí světových Dive center. A věřte, to stojí za to!

Termíny zkušebních ponorů a kurzů s Davidem pro připravujeme, zarezervujte si místo a nezmeškejte šanci vystoupit ze své komfortní zóny a získat zážitek na celý život.

>> Pro rezervace termínů či více info, klikněte!

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ