Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Speciální potápěčské kurzy | KWS

 

Potápění » Kurzy potápění » Speciální kurzy » Speciální potápěčské kurzy

Plánované akce

KWS Diving - plánované akce

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurz OWD


Speciální potápěčské kurzy

Chcete získat veškeré potřebné znalosti pro potápění v prostředí, které přesahuje dovednosti vaší současné kvalifikace OWD, popř. AOWD? Využijte naše speciální potápěčské kurzy.

Každý potápěč má své oblíbené vodní prostředí, jako např. potápění v noci a omezené viditelnosti, hloubkové potápění, potápění pod ledem, vrakové potápění.

Na bezpečné zvládnutí těchto podmínek vyvinula SSI speciální potápěčské kurzy, které vás seznámí s potřebným vybavením a technikami potápění. Pokud si chcete váš ponor maximálně užít a přitom se nevystavovat riziku, navštivte naše speciální potápěčské kurzy

SSI Dive Center Official Partner

Kurz Stress & Rescue

Kurz Stress & Rescue


Buďte připraveni na neočekávané případy záchrany. 
Stres je hlavním faktorem vzniku nebezpečných situací při potápění. Speciální potápěčský kurz SSI Diver Stress & Rescue vás naučí nebezpečným situacím předcházet a v případě jejich vzniku je rychle řešit, a to jak na suchu, tak i pod hladinou.  

 

Více informací

 

Kurz Nitrox

Kurz Nitrox


Ve speciálním potápěčském kurzu potápění s Nitroxem SSI Enriched Air Nitrox získáte  znalosti a dovednosti, kterou jsou potřebné pro bezpečné potápění s dýchacími plyny EAN Nitrox.

 

 

Více informací

 

Kurz hloubkového potápění

Kurz hloubkového potápění


Během speciálního kurzu hloubkového potápění SSI Deep Diving získáte zkušenosti z potápění pod 30 m a znalosti potřebné pro bezpečné zvládnutí těchto ponorů.

 

 

Více informací

 

Kurz navigace

Kurz navigace


Speciální potápěčský kurz podvodní navigace SSI Navigation vám poskytne znalosti a dovednosti nezbytné pro bezpečnou a jistou navigaci během ponoru.

 

 

Více informací

 

Kurz potápění v noci

Kurz potápění v noci


Absolvujte speciální kurz potápění v noci a omezené viditelnosti SSI Night & Limited Visibility!
Účelem tohoto kurzu je poskytnout znalosti a dovednosti, které jsou nezbytné pro potápění za těchto podmínek. 

 

 

Více informací

 

Kurz potápění z lodě

Kurz potápění z lodě


Ve speciálním kurzu potápění z lodě SSI Boat Diving vás naučíme, jak se bezpečně potápět z lodě, jak si vybrat potápěčskou lokalitu, potápěčské centrum a loď na vaší dovolenou, co zvážit při cestování s vaší kompletní výstrojí.

 

 

Více informací

 

Kurz potápění pod ledem

Kurz potápění pod ledem


Díky správnému výcviku našich instruktorů a s novými zkušenostmi získanými při tomto speciálním kurzu potápění SSI Ice Diving se budete schopni bezpečně potápět pod ledem. 
Tento kurz je vhodné kombinovat s kurzem potápění v suchém obleku

 

Více informací

Kurz potápění v suchém obleku

Kurz potápění v suchém obleku


Účelem speciálního kurzu SSI Dry Suit Diving je poskytnout znalosti a dovednosti potřebné pro bezpečné a pohodlné potápění v suchém potápěčském obleku. 

 

 

Více informací

 

Kurz vrakového potápění

Kurz vrakového potápění


Využijte nabídky našeho speciálního kurzu vrakového potápění SSI Wreck Diving a získejte znalosti a dovednosti potřebné pro bezpečné potápění v okolí vraků a umělých útesů. 

 

 

Více informací

 

Kurz první pomoci

Kurz první pomoci


Speciální kurz první pomoci SSI React Right je výukový program zaměřený na řešení nouzových situací.
Splňuje požadavky kladené na výcvikové programy SSI na poskytování první pomoci a provádění kardiopulmonální resuscitace. 

 

Více informací

 

Kurz technika výstroje

Kurz technika výstroje


Speciální kurz technika výstroje SSI Equipment Techniques je určený pro všechny, kteří by chtěli být zasvěceni do tajů správné konfigurace výstroje jak pro rekreační, tak i pro profesionální potápění. 

 

 

Více informací

 

Kurz dokonalého vyvážení

Kurz dokonalého vyvážení


Speciální potápěčský kurz dokonalého vyvážení SSI Perfect Buoyancy je zaměřený na poskytnutí nezbytných znalostí a dovedností pro zlepšení komfortu ve vodě a co nejlepší využití potápěčské výbavy.

 

Více informací

 

Kurz péče o potápěčskou výstroj

Kurz péče o potápěčskou výstroj


Ve speciálním potápěčském kurzu KWS - péče o potápěčskou výstroj - vám vysvětlíme, jak potápěčská výstroj funguje, jaké jsou v ní rozdíly a naučíme vás, jak o ní správně pečovat. 

 

Více informací

 

Absolvováním určitého počtu specializovaných kurzů a pokračující snaha o další ponory vám umožní získat vyšší kvalifikační stupně. Systém kvalifikačních stupňů SSI je jediným ratingovým systémem v oboru, který kombinuje požadavky na výuku a zkušenosti. To znamená, že kvalifikace SSI je skutečně zasloužená.

 

Certifikace SSI Speciality Diver (SD)

Certifikace SSI Specialty Diver (SD)


Po obdržení 2 certifikací za speciální potápěčské kurzy a absolvování minimálně 12 ponorů vám bude ZDARMA vystavena potápěčská certifikace Specialty Diver.
Na ní budou uvedeny vámi absolvované speciální potápěčské kurzy. 

Certifikace SSI Advanced Open Water Diver (AOWD)

Certifikace SSI Advanced Open

Water Diver (AOWD)


Po obdržení 4 certifikací za speciální potápěčské kurzy a absolvování minimálně 24 ponorů vám bude ZDARMA vystavena potápěčská certifikace Advanced Open Water Diver (AOWD).
Na ní budou uvedeny všechny vámi absolvované speciální potápěčské kurzy.

Certifikace SSI Master Diver (MD)

Certifikace SSI Master Diver (MD)


Po dosažení pokročilého potápěčského kurzu AOWD (tj. 4 volitelné speciální potápěčské kurzy), absolvování minimálně 50 ponorů a následně kurzu Stress & Rescue (+ platný Kurz CPR + Oxygen Provider) vám bude ZDARMA vystavena potápěčská certifikace Master Diver.
Na ní budou uvedeny všechny vámi absolvované speciální potápěčské kurzy.

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ