Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Kurzy potápění | KWS

 

Potápění » Kurzy potápění » Kurzy potápění

Plánované akce

KWS Diving - plánované akce

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurz OWD


Kurzy potápění

Chcete se stát potápěčem, ale nevíte jak začít? Jste dlouholetý potápěč a uvažujete o zvýšení své kvalifikace? Pak jsme tu právě pro vás. Naše potápěčské centrum poskytuje komplexní služby v oboru potápění více jak 10 let. Patříme jak mezi členy mezinárodní potápěčské školy SSI, tak EDS (European Diving School). Výuka je prováděna podle mezinárodních standardů s moderní potápěčskou technikou.

SSI Dive Center Official Partner

Zkušební ponor

Zkušební ponor


Máme pro vás hned několik možností, kde si můžete potápění nejdříve vyzkoušet  - v bazénu v Českých Budějovicích, v českých lomech nebo v rakouských jezerech a také pod mořskou hladinou v Chorvatsku.

 

 
 
Více informací

Základní potápěčský kurz OWD

Základní kurz OWD


Základní potápěčský kurz OWD (Open Water  Diver) nabízí možnost stát se soběstačným, plně připraveným a odpovědným potápěčem, který může bez starosti objevovat krásy podvodního světa. Naučí vás základům potápění.

 

Více informací
Pokročilý kurz AOWD

Pokročilý kurz AOWD


Potápění je celým souborem znalostí a dovedností, které je nutné neustále rozšiřovat. Pokročilý potápěčský kurz Advanced Adventurer zvýší vaší soběstačnost a sebedůvěru. Po jeho absolvování se stanete opravdovým potápěčem. 

 

Více informací

Speciální kurzy

Speciální kurzy


Chcete získat veškeré potřebné znalosti a dovednosti pro potápění v prostředí, které přesahuje dovednosti vaší současné kvalifikace OWD (popř. AOWD)? Využijte nabídky našich speciálních potápěčských kurzů.

 

Více informací
Profesionální kurz Dive Master

Profesionální kurz Dive Master


Jste již zkušeným potápěčem a chystáte se stát vedoucím potápění? Pak je právě pro vás určen profesionální kurz potápění Dive Master.

 

 

Více informací

Technický kurz

Technický kurz


Láká vás delší pobyt ve větších hloubkách za použití stage lahví? IANTD Advanced Nitrox Diver (AEAN) program zahrnuje základní dovednosti z technických programů pro výcvik tohoto druhu potápění.

 

 

Více informací
Dětský kurz Scuba Rangers

Dětský kurz Scuba Rangers


Máte zvídavé a aktivní děti? Sami se potápíte a nechcete vaše děti nechávat na břehu? Nechte je naučit dýchat pod vodou a prozkoumat krásný svět pod vodní hladinou s našimi zkušenými instruktory, kteří přistupují ke každému dítěti zcela individuálně. 

 

Více informací

 

Před zahájením zkušebního ponoru nebo potápěčského kurzu je nutné vyplnit prohlášení o zdravotní způsobilosti. Informuje vás o některých potencionálních rizicích, které potápění s přístrojem přináší, a seznamuje vás se správným chováním během výcviku. Účelem tohoto prohlášení je zjistit, zda je nutné vyšetření lékařem před zahájením výcviku s potápěčským přístrojem.

Prohlášení o zdravotní způsobilosti ke stažení zde.

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ