Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Kapitánské kurzy / plavby | KWS

 

Kapitánské kurzy / plavby » Úvod » Kapitánské kurzy / plavby

Plánované akce

Kalendář akcí

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kapitánské kurzy / plavby

Kurzy Vůdce malého plavidla

Kurzy Vůdce malého plavidla


Rádi byste vlastnili řidičák na loď, tedy kapitánský průkaz Vůdce malého plavidla? Chcete poznat svobodu a dát sbohem přeplněným plážím u moře, poznat místa, která jsou přístupná pouze na lodi a pro ostatní zůstanou navždy skrytá? Stačí si udělat ten správný kapitánský průkaz a můžete vyplout za dobrodružstvím. Na kapitánské zkoušky VMP vás připravíme ve spolupráci se zkušenými kapitány velmi poutavou formou. Zároveň zajistíme praktickou část ověření o praktických dovednostech, a to na vlastních lodích. Vše se odehrává v Českých Budějovicích a na Lipně.
Platnost průkazu je neomezená, je to tedy investice navždy.

Více informací

 

Kapitánský průkaz na moře C

Kapitánský průkaz na moře C


neboli český kapitánský průkaz "Velitel námořní jachty pobřežní plavby C“ je mezinárodně uznávanou licencí opravňující jeho držitele plout s lodí o délce 16 m do 20 NM od pobřeží, a to i v noci. 
Tento průkaz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro držitelé průkazu Vůdce malého plavidla, kteří si chtějí dopřát většího prostoru na moři. S touto licencí naopak nesmíte plout na vnitrozemských řekách, a to ani v zahraničí. 
Platnost průkazu je od 1. 1. 2019 stanovena na 10 let.

Více informací
Kapitánský průkaz na moře B

Kapitánský průkaz na moře B


neboli český kapitánský průkaz "Velitel jachty mořské plavby“ (Yachtmaster offshore)  je mezinárodně uznávanou licencí opravňující jeho držitele plout s lodí o délce 24 m do 200 NM od pobřeží. 
Tento průkaz je vhodný pro pokročilé jachtaře, kteří jsou již držiteli českého kapitánského průkazu C. Naučíte se plout za obtížných meteorologických podmínek a vést loď během delší non-stop plavby. 
Platnost průkazu je od 1. 1. 2019 stanovena na 10 let.

Více informací
Zdokonalovací a kondiční plavby

Zdokonalovací a kondiční plavby


Patříte mezi zodpovědné kapitány a dbáte především na bezpečnost spojenou s pohodlím celé posádky? Právě pro vás jsme připravili zdokonalovací a kondiční plavby v Chorvatsku (plachetnice a katamarán) a v Holandsku (motorová jachta). Pod vedením zkušeného kapitána si osvojíte základní manévry s lodí včetně manévrování v přístavu, kotvení, couvání a jízdy na plachty. Dostanete tak jistotu při ovládání lodi a samotné řízení motorové lodi či plachtění se rázem stane tím pravým bezstarostným zážitkem pro vás i pro vaši posádku.

Více informací
Kurzy, semináře a přednášky

Kurzy, semináře a přednášky


Neustále se snažíme zdokonalovat naši činnost pro všechny, kteří chtějí plout na lodi tak, aby měli co největší znalosti vedoucí k co nejlepší námořní praxi. Proto jsme s týmem kapitána Ing. Pavla Burkerta připravili řadu seminářů o trimování plachet, meteorologii, navigaci, nehodách na moři a také kurz na vysílačky, který vás připraví na zkoušky na průkaz radiotelefonisty. Pavel Burkert vám vše vysvětlí velmi poutavou a s pomocí jeho vizuálních pomůcek také názornou formou. 

Více informací

 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ