Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Nádechové potápění - freediving | KWS

 

Potápění » Freediving » Nádechové potápění - freediving

Plánované akce

KWS Diving - plánované akce

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurz OWD


Nádechové potápění - freediving

Freediving Pool

Freediving Pool


Kurz nádechového potápění SSI Freediving Pool je určen pro úplné začátečníky. Může ho absolvovat  úplně každý, bez jakýchkoliv předešlých zkušeností s nádechovým či přístrojovým potápěním. 

 

 
 
Více informací

Freediving Level 1

Freediving Level 1


Kurz nádechového potápění SSI Freediving Level 1 zahrnuje kurz SSI Freediving Pool a praktické lekce ve volné vodě do hloubky max. 20 metrů.

 

 

Více informací
Šnorchlování

Šnorchlování


Kurz šnorchlování je skvělý způsob, jak začít vaše dobrodružství pod vodou. Vhodný je pro všechny věkové kategorie.

 

 

Více informací

 

Máte rádi pocit volnosti a nezávislosti? Baví vás šnorchlováni a chtěli byste zdokonalit vaší techniku? Potápíte se s přístrojem a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Pak je freediving určen právě pro vás. Freedivingový kurz může absolvovat úplně každý, bez jakýchkoliv předešlých zkušeností s nádechovým či přístrojovým potápěním. Nádechové potápění v posledních letech nabývá na popularitě. Nároky na výstroj pro freediving jsou minimální, stačí vám maska, šnorchl, ploutve a můžete začít. Kurzy freedivingu vám pomůžou překročit vaše dosavadní zkušenosti s potápěním na nádech, dosáhnout času a hloubek o kterých se vám ani nezdálo. Pomůžeme vám zlepšit nádechové schopnosti a objevit tak skryté možnosti vašeho těla.
 
Freedivingové kurzy probíhají ve výcvikovém systému SSI (Scuba Schools International) a po jejich skončení obdržíte mezinárodně uznávané certifikáty této školy.

Freediving

Po absolvování freedivingového kurzu můžete nabyté znalosti a dovednosti rozvíjet a trénovat v našem freedivingovém klubu

Rádi vám osobně poradíme s výběrem vaší freedivingové výstroje. Nakupovat můžete i na našem e-shopu.

Více informací o freedivingu si přečtěte v našich článcích.

V případě zájmu o absolvování freedivingových kurzů nás kontaktujte.

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ