Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Motory Mercury Marine 8.0 a 9.9 | KWS

 

Prodej lodí / servis » Články » Nové motory mercury marine » Motory Mercury Marine 8.0 a 9.9

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Motory Mercury Marine 8.0 a 9.9

Motory Mercury Marine 8.0 a 9.9 získaly nový zajímavý vzhled. Mercury Marine provedla modernizaci a facelift svých čtyřtaktních přívěsných motorů 8hp a 9.9hp FourStroke.

Nové motory Mercury Marine 8.0 a 9.9

Nové motory mají svěží moderní design, který sjednocuje jejich vzhled se stylem řady čtyřtaktních přívěsných motorů FourStroke od firmy Mercury. "Styl přívěsných motorů firmy Mercury se trvale vyvíjí a nový design tento vývoj odráží", říká John Lasschuit, produktový manažer pro Evropu, Střední Východ a Afriku. 
Kromě nového vzhledu a optimalizovaného palivového systému, který zajišťuje konsistentní, snadnou a spolehlivou kvalitu startu i provozu, zlepšili technici firmy Mercury také studený start instalací sytiče se třemi pozicemi, a také upravili časování pro lepší ovládání rychlosti přívlače. 
Řada motorů 8 a 9.9hp je v segmentu 8-9.9HP nejrozsáhlejší, protože nabízí 10 různých modelů s verzemi elektrického nebo ručního startování. K dispozici jsou čtyři modely s pohonnou jednotkou Command Thrust, která má nízký převodový poměr 2.42:1 a velkou vrtuli s malým stoupáním. Ty jsou určeny pro efektivnější pohon větších a těžších lodí. 
Řadu doplňuje jeden model s elektrohydraulickým naklápěcím systémem a spodní jednotkou Command Thrust; tento model lze snadno opatřit patentovaným systémem centrovacího pásu, který udržuje motor rovně i na bouřlivém moři nebo během vlečení, jestliže je motor v režimu kicker (náhradní motor). 
Všechny modely jsou vybaveny multifunkční kormidelní pákou Mercury, která umožňuje řízení, řazení, zpomalování, zastavování, naklápění a nastavování tření regulátoru pomocí jedné ruky. 
Všechny modely 8-9.9hp jsou vybaveny exkluzivním ručním systémem firmy Mercury se západkovým systémem pro zvedání motoru (tilt and trim) pro vyšší pohodlí obsluhy. 
Přívěsné motory Mercury, včetně modelů 8 a 9.9hp, jsou obecně ceněny pro svou nízkou hmotnost, kompaktní konstrukci a také pro svou výjimečnou odolnost, spolehlivost a výkon. 
Podobně jako u jiných přívěsných motorů řady Mercury se zákazníci mohou s klidem spolehnout na protikorozní ochranu, která patří mezi nejlepší ve svém oboru. 
Široká nabídka služeb firmy Mercury splňuje náročné požadavky trhu s přívěsnými motory, kde nabízí rozsáhlou podporu pro všechny dodávané výrobky.

O společnosti Mercury Marine

Společnost Mercury Marine se sídlem ve Fond du Lac ve státě Wisconsine je předním světovým výrobcem rekreačních lodních pohonných motorů. Mercury Marine je divizí Brunswick Corporation, která má obrat 2 miliardy USD (NYSE: BC) a dodává  motory, lodě, služby a díly pro rekreační, komerční a vládní námořní aplikace. Uživatelům nabízí výrobky, které se snadno používají, jsou výjimečně spolehlivé a její zákaznici po celém světě mají tu nejlepší podporu. Značka Mercury nabízí ve svém oboru špičkové portfolio, včetně přívěsných motorů Mercury a Mariner, pohony Mercury MerCruiser sterndrive a  inboard, motory pro hlubinné přívlače MotorGuide, vrtule Mercury, nafukovací lodě Mercury, elektroniku Mercury SmartCraft, lodní díly Attwood, distribuci lodních dílů Land ‘N Sea a díly a oleje Mercury a Quicksilver.
Více informací na www.mercurymarine.com.

 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ