Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Bella 700 BR - Bow Rider | KWS

 

Prodej lodí / servis » Články » Bella 700 br » Bella 700 BR - Bow Rider

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Bella 700 BR - Bow Rider

Bella 700 BR - Bow Rider - je nejnovější model otevřené lodi moderní řady Bella.
Jedná se o praktickou sportovní a rodinnou loď s velkým počtem užitečných prvků.

Nová Bella 700 BR - Bow Rider

Bella 700 BR nabízí spoustu místa a široké možnosti zábavy. Loď má velká opalovací lehátka, která lze snadno rozložit a užívat si tak slunce a odpočinku na palubě. Nakloněné futuristické přední sklo kabiny skvěle vypadá a současně je charakteristickým vizuálním a také funkčním prvkem lodí Bella Bow Riders. Loď má robustní a agilní trup umožňující plynulou plavbu a její moderní design zaručuje vysokou míru pohodlí i za horších podmínek na moři. Bella 700 BR nabízí nejrůznější příslušenství a chytré funkce a současně je pastvou pro oči. Má řadu pohodlných sedaček a spoustu místa pro volný pohyb pasažérů. Ergonomická a vysoce kvalitní kabina s lavicemi dává kapitánovi plnou kontrolu nad lodí i potěšení z jízdy. Nový bohatě vybavený model Bella 700 BR nenechá nikoho chladným. Může být vybaven i chemickou toaletou a kuchyňkou, které na lodích typu bow rider nejsou běžnou součástí vybavení. Nová Bella 700 BR ustavuje standard ve své třídě ve smyslu funkčnosti, kvality i stylu. Bella 700 BR má typické rysy lodí typu bow rider a současně vnáší do této kategorie zcela nový rozměr. Je to loď, jejíž nádherný design a elegantní prvky se budou líbit lidem, kteří mají rádi společnost a touží po dokonalém zážitku z plavby s rodinou a přáteli.

Bella 700 BR je také finalistkou ceny Best of Boats 2016. Nová Bella 700 RAID je výletní jachta s univerzální pilotní kabinou, díky níž je loď ještě více flexibilní a pohodlná. Má pevnou konstrukci a tak ji lze ideálně využít i jako rybářskou nebo převozní loď pracující v náročných podmínkách, přičemž široký sortiment příslušenství nabízí radostný zážitek z jízdy. Na lodi je dostatek místa pro čtyři osoby a podle potřeby lze snadno instalovat dvě postele. Dále lze loď opatřit dvěma řídícími místy a také dalším příslušenstvím, které využití lodi ještě více usnadňuje. Bella 700 RAID je nabízena se širokým spektrem přívěsných motorů od 115 do 200 hp. Postranní paluba vně kabiny a dvoje posuvné dveře umožňují naprosto volný pohyb na palubě. Loď se dodává s rozsáhlým standardním příslušenstvím, které je jak praktické, tak atraktivní na pohled, jako například masivní černé zábradlí a posuvné dveře kabiny, které vedou na postranní palubu. Nová Bella 700 RAID nabízí pohodlí a funkčnost v severském stylu po celou plavební sezónu. Bella 700 RAID se také dostala do finále soutěže o cenu European Powerboat za rok 2017.

Bella 700 BR - finalist 2016

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ