Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Cesty za potápěním | KWS

 

Potápění » Cesty za potápěním » Cesty za potápěním

Plánované akce

KWS Diving - plánované akce

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurz OWD


Cesty za potápěním

Potápění v Chorvatsku

Chorvatsko - Pakoštane

Spuštěno přihlašování !!! 

>> termíny: červen, červenec, září 2020

Pro sezónu 2019 jsme pro vás připravili potápění v letovisku Pakoštane. Během přístrojového či nádechového potápění z lodí poznáte krásy jaderského moře a zákoutí ostrovů, kam se jinak nedostanete. Mezi nejzajímavější lokality patří např. přírodní rezervace Telaščica, Národní park Kornati, vraky Ledenik, Francesca de Rimini, Junkers 87 aj. Na své si ale přijdou i nepotápějící se členové rodiny, kteří mohou trávit volný čas na krásných plážích či výletem na lodi.

Více informací

 

 

Potápěčské safari Egypt - Deadalus

Egypt - Deadalus + Elphinstone


Termín: květen / červen 2020

Jedinečné potápění pro milovníky žraloků, mant a dalších velkých pelaktických ryb. Reef Daedalus je přísně chráněnou mořskou rezervací, nacházející se daleko na volném moři. Vzhledem ke své výjimečné poloze je bohatě porostlý korály a přitahuje velké množství ryb. Společně s proslulým Elphinstone jsou považovány za jedny z nejzajímavějších potápěčských lokalit Rudého moře. 

Více informací

 

Potápění na Maledivách

Maledivy - centrální trasa + Vaavu


Termíny: Připravujeme - Podzim / Zima 2020

Potápění na Maledivách patří k jednomu z nejkrásnějších zážitků na světe. Hejna ryb, korálové útesy, manty, želvy, rejnoci, žraloci a mnoho dalších vodních živočichů, včetně možnosti spatřit žraloka velrybího. Během vašich ponorů vás budou doprovázet zkušený český instruktor a místní průvodci.

 
Více informací

 

Potápění na Maltě

Malta - ostrov Gozo


Termín: 2020

Připravujeme...

 

 

Více informací

 

Potápění na českých lomech

ČR - Potápění na českých lomech


Termín: celoročně

Pojeďte se s námi potápět na potápěčské lomy v České republice. Budete překvapeni jak i tuzemské vody mohou být zajímavé a bohaté na různé podvodní atraktivity. Na těchto akcích můžete též absolvovat některý z našich potápěčských kurzů.

Více informací

 

 

Potápění na rakouských jezerech

Rakousko - potápění na jezerech


Termín: celoročně

Pojeďte se s naším potápěčským klubem KWS potápět na rakouská jezera, kde bývá stabilnější hezká viditelnost po celý rok. Jezdíme na jezera Pichlingersee, Attersee, Wolfgangsee, Gossausee, Langbathsee, Grundlsee aj.  

Více informací

 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ