Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Zdokonalovací a kondiční plavby | KWS

 

Kapitánské kurzy / plavby » Zdokonalovací plavby » Zdokonalovací a kondiční plavby

Plánované akce

Kalendář akcí

Akční nabídka BAVARIA

Akční nabídka BAVARIA

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Zdokonalovací a kondiční plavby

Kondiční plavby na plachetnici v Chorvatsku

Kondiční plavby v Chorvatsku


Kondiční plavby na plachetnici v Chorvatsku pod vedením zkušeného kapitána si osvojíte základní manévry s plachetnicí včetně přístavních manévrů, kotvení a jízdy na plachty. Dostanete tak jistotu při ovládání lodi a samotné plachtění se rázem stane tím pravým bezstarostným zážitkem pro vás i pro vaši posádku.

Více informací
Kondiční plavby na plachetnici na Lipně

Kondiční plavby na Lipně


Kondiční plavby na plachetnici na Lipně pod vedením zkušeného kapitána si osvojíte základní manévry s plachetnicí včetně vyplouvání a zaplouvání v přístavu, kotvení a jízdy na plachty. Během jednodenního intezivního tréninku byste měli získat potřebné sebevědomí pro vedení plachetnice.

 

Více informací
Kondiční plavby na motorové jachtě v Holandsku

Kondiční plavby v Holandsku


Kondiční plavby na motorové jachtě v Holandsku pod vedením zkušeného kapitána si osvojíte základní manévry s motorovou jachtou včetně odplutí od mola a připlutí k molu, práce s vyvazovacími lany či obraty. Dostanete tak jistotu v ovládání velké motorové jachty a další vaše plavba již pod vaším vedením bude bezstarostným zážitkem pro vás i pro vaši posádku.

Více informací
 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ