Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

KWS - divize TRAVEL | KWS

 

Travel / charter » Úvod » Kws - divize TRAVEL

Potápění na Murteru

Potápění Murter

Kurz VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

KWS - divize TRAVEL

KWS KAPITÁNSKÉ KURZY

Kapitánské kurzy


Láká vás pohodová plavba na hladině jezera nebo jízda s větrem o závod na silném motorovém člunu? Rádi byste vyzkoušeli plachtění na moři nebo na Lipně? Absolvujte s týmem KWS kapitánské zkoušky a otevře se vám svět tyrkysových zátok, nekonečných říčních meandrů a malebných koutů českých přehrad. Díky kompletnímu balíčku kategorií VMP, MPZ, M a S budete moci velet lodím, které nemají omezení ve výkonu motoru a v celkové ploše oplachtění. Bude jen na vás, zda se rozhodnete plachtit s rodinou na Lipenské přehradě, projedete s motorákem Vltavu, nebo vyrazíte s partou přátel za jachtingem na Jadran. Vítejte na palubě.

Více informací
KWS PRONÁJEM LODÍ

Pronájem lodí - charter


Chcete zažít nevšední dovolenou na katamaránu nebo na plachetnici? Využijte naší nabídky na charter lodí v Čechách a v Chorvatsku.
Vše, co k tomu potřebujete, je platný chorvatský kapitánský průkaz skupiny B (Vůdce malého plavidla). Nevěříte si na to sami? Není problém! Naši kvalifikovaní skippeři Vás rádi provezou po krásách chorvatských vod.

Více informací
KWS ZDOKONALOVACÍ PLAVBY

Zdokonalovací plavby


Patříte mezi zodpovědné jachtaře a dbáte především na bezpečnost spojenou s pohodlím celé posádky? Právě pro Vás jsme připravili zdokonalovací plavby na Lipně a v Chorvatsku. Pod vedením zkušeného kapitána si osvojíte základní manévry s plachetnicí včetně parkování v přístavu, kotvení, couvání a jízdy na plachty. Dostanete tak jistotu při ovládání lodi a samotné plachtění se rázem stane tím pravým bezstarostným zážitkem pro vás i pro vaši posádku.

Více informací
KWS CESTY ZA POTÁPĚNÍM

Cesty za potápěním


Máte rádi potápění nebo byste to chtěli alespoň zkusit? Láká Vás romantická dovolená na lodi, osamělé pláže v krásných zátokách nebo třeba rybaření v Norsku? Chcete jednoduše zkusit něco nového? Pak jste na našich stránkách správně. Nabízíme nejen cesty za potápěním do různých koutů světa. Můžete s námi cestovat za kulturou, odpočinkem, přírodou a hlavně sportem. Připravíme pro Vás jedinečnou dovolenou dle vašich představ! Jen Vy rozhodujete o termínu, délce pobytu, trase a stylu dovolené.

Více informací
KWS PŮJČOVNA ČLUNŮ A VESLIC

Půjčovna člunů a veslic


Kromě charterových lodí po celém světě pro vás máme připravenou půjčovnu skořepinových a gumových motorových člunů. V nabídce máme čluny vhodné na moře, řeky i jezera. Nastartujte tedy motor a vyplujte s rodinou vstříc nezapomenutelným zážitkům, s přáteli vstříc novým dobrodružstvím nebo na ryby za životním úlovkem. Rychlé a pohodlné motorové čluny Bella Boats a KWS Adventure jsou pro vás připraveny přímo v Chorvatsku. Potřebujete zapůjčit lodní motor? I na to jsme připraveni a v nabídce máme motory Mercury a Hodna Marine. Sortiment půjčovny doplňuje možnost zapůjčení lodních přívěsů. Rádi vám pomůžeme, tým KWS.

Více informací