Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Pronájem lodí | KWS

 

Pronájem lodí » Úvod » Pronájem lodí

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Pronájem lodí

Pronájem lodí

Pronájem lodí


Chcete zažít nevšední dovolenou na katamaránu nebo na plachetnici? Využijte naší nabídky na charter lodí v Čechách a v Chorvatsku. 
Vše, co k tomu potřebujete, je platný chorvatský kapitánský průkaz skupiny B (Vůdce malého plavidla). Nevěříte si na to sami? Není problém! Naši kvalifikovaní skippeři Vás rádi provezou po krásách chorvatských vod.

Více informací
Půjčovna člunů a veslic

Půjčovna člunů a veslic


Kromě charterových lodí po celém světě pro vás máme připravenou půjčovnu skořepinových a gumových motorových člunů. V nabídce máme čluny vhodné na moře, řeky i jezera. Nastartujte tedy motor a vyplujte s rodinou vstříc nezapomenutelným zážitkům, s přáteli vstříc novým dobrodružstvím nebo na ryby za životním úlovkem. Rychlé a pohodlné motorové čluny Bella Boats a KWS Adventure jsou pro vás připraveny přímo v Chorvatsku. Potřebujete zapůjčit lodní motor? I na to jsme připraveni a v nabídce máme motory Mercury a Hodna Marine. Sortiment půjčovny doplňuje možnost zapůjčení lodních přívěsů.

Více informací