Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Prodej lodních motorů | KWS

 

Prodej lodí » Prodej motorů » Prodej lodních motorů

Akce Bavaria 2018

Akce Bavaria 2018

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Prodej lodních motorů

MERCURY

MERCURY


Od prvního dne závěsné motory MERCURY překračují průmyslové standardy a očekávání spotřebitelů z hlediska výkonu, spotřeby paliva a délky životnosti. Je to tradice, která pokračuje dodnes.

 

 

Více informací
HONDA MARINE

HONDA MARINE


Lodní motory HONDA MARINE - to je vynikající kvalita, nízká spotřeba paliva, minimální hlučnost a kultivovaný chod. Špičková ochrana proti korozi a komplex ochran (kontrola množství oleje, přehřátí motoru, ...) zajišťují dlouhou životnost motoru.

 

 

Více informací

 

 

Závěsné lodní motory

V naší nabídce závěsných lodních motorů najdete spalovací motory značky MERCURY, se kterými máme dobré zkušenosti nejen my, ale také finský výrobce lodí Bella Boats, jehož značky na českém trhu reprezentujme.

Další značkou z naší nabídky jsou motory HONDA MARINE, které jsou stálicí na českém trhu a vyznačují se nejen spolehlivostí, ale také příjemným spotřebitelským servisem.

V našich vnitrozemských podmínkách je mnoho vodních ploch, na kterých nejsou povoleny spalovací motory. Nejen proto stále více výrobců i dodavatelů sází na alternativní elektromotory. Ani naše firma nezůstává pozadu. Rádi vám nabídneme elektromotory Sevylor vhodné zejména pro menší nafukovací čluny, nebo větší elektromotory Torqeedo, které si svými výkony nezadají se spalovacími motory ve své třídě.

O více informací a nabídku lodních elektromotorů si můžete napsat na marine@kws-sports.cz.

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ