Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Prodej lodí | KWS

 

Prodej lodí » Úvod » Prodej lodí

Akce Bavaria 2018

Akce Bavaria 2018

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Prodej lodí

Prodej lodí

Prodej lodí


Lodě nás baví - máme zkušenosti, o které se s vámi rádi podělíme a s výběrem lodi vám rádi poradíme. Jsme si vědomi, že koupě nové lodi není každodenní záležitostí a podle toho také ke koupi přistupujeme a snažíme se co nejvíce porozumět vašemu přání. Máme výhradní obchodní zastoupení pro prodej lodí německého výrobce BAVARIA YACHTS v České republice. Pro příznivce motorových člunů máme výhradní zastoupení pro prodej motorových člunů finského výrobce BELLA BOATS, který zahrnuje tři značky: AQUADOR, BELLA a FLIPPER. Samozřejmě v naší nabídce nesmí chybět dnes velmi oblíbené nafukovací čluny pod naší značkou KWS Adventure, která se vyznačuje vysokou kvalitou, odolností a především velmi dobrými jízdními vlastnostmi.

Více informací
Prodej lodních motorů

Prodej lodních motorů


Prodáváme závěsné lodní motory značky MERCURY pověstné svojí spolehlivostí, tichým chodem, výkonem, a to vše při co nejmenší spotřebě a nákladech na údržbu. V nabídce máme širokou škálu čtyřtaktních motorů od nejnižšího výkonu až po opravdu výkonné motory MERCURY VERADO či dvoutaktní motory s přímým vstřikováním MERCURY OptiMax, které v závodní verzi OptiMax Pro XS poskytují maximální rychlost a zrychlení s nízkou hladinou hluku a čistým spalováním paliva. Další značkou v nabídce je stálice na českém trhu HONDA-Marine. Motory této značky se vyznačují vysokou spolehlivostí, nízkou spotřebou paliva, minimální hlučností a kultivovaným chodem.
Na obě tyto značky máme autorizovaný servis

Více informací

 

Servis lodí a lodních motorů

Servis lodí a lodních motorů


Našim zákazníkům nabízíme servis všech malých plavidel, autorizovaný servis závěsných motorů Honda a Mercury a pozáruční servis závěsných motorů.

 

 

Více informací
Jachtařské vybavení

Jachtařské vybavení


V nabídce jachtařského vybavení máme pro vás kvalitní oblečení pro jachtaře i okruhové závodníky značky MAGIC MARINE, pro kterou máme výhradní zastoupení. Nabídka je široká pro všechny příznivce jachtingu, a to jak ty profesionální jachtaře, tak rekreační jachtaře a jejich doprovody. V nabídce našeho e-shopu najdete kvalitní neopreny, rychleschnoucí trička, suché obleky, jachtařské rukavice, kvalitní membránové bundy, nepromokavé jachtařské kalhoty, jachtařské boty značky LIZARD a mnoho dalšího. Z vybavení můžeme jmenovat např. harnesy a záchranné vesty. Navštivte náš e-shop a vyberte si vše, co potřebujete k vašemu pohodlnému jachtaření.

Do e-shopu
 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ