Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Prodej lodí | KWS

 

Prodej lodí » Úvod » Prodej lodí

BOOT 2018

BOOT 2018

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Prodej BAVARIA

Výhradní zastoupení pro prodej plachetnic a katamaránů BAVARIA

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Prodej lodí

Prodej lodí

Prodej lodí


Lodě nás baví, máme zkušenosti, o které se s Vámi rádi podělíme a s výběrem lodi Vám rádi poradíme. Jsme si vědomi, že koupě nové lodi není každodenní záležitostí a podle toho také ke koupi přistupujeme a snažíme se co nejvíce porozumět Vašemu přání. Máme výhradní obchodní zastoupení pro prodej plachetnic německého výrobce BAVARIA a katamaránů NAUTITECH v České republice. Nabídnout Vám můžeme také plachetnice prověřené drsnými podmínkami severních moří finského výrobce DEGERÖ. Pro příznivce motorových člunů nabízíme motorové čluny finského výrobce BELLA BOATS dělené na univerzální motorové čluny BELLA, sportovně laděné motorové čluny FLIPPER a luxusní třídu motorových člunů AQUADOR. Samozřejmě v naší nabídce nesmí chybět dnes velmi oblíbené nafukovací čluny a to značek KWS Adventure a MERCURY, které se obě vyznačují vysokou kvalitou, odolností a především velmi dobrými jízdními vlastnostmi.

Více informací
 

 

Prodej lodních motorů

Prodej lodních motorů


Prodáváme závěsné lodní motory MERCURY, na které máme autorizovaný servis. Jsou pověstné svojí spolehlivostí, tichým chodem, výkonem a to vše při co nejmenší spotřebě a nákladech na údržbu. V nabídce máme širokou škálu čtyřtaktních motorů od nejnižšího výkonu až po opravdu výkonné motory MERCURY VERADO či dvoutaktní motory s přímým vstřikováním MERCURY OptiMax, které v závodní verzi OptiMax Pro XS poskytují maximální rychlost a zrychlení s nízkou hladinou hluku a čistým spalováním paliva, kdy i při maximálním výkonu produkují minimální množství emisí a to i ve srovnání s mnoha čtyřdobými motory ve stejné výkonové třídě. Další značkou v nabídce je stálice na českém trhu HONDA-Marine. Motory této značky se vyznačují vysokou spolehlivostí, nízkou spotřebou paliva, minimální hlučností a kultivovaným chodem. Komplexní systém ochran motoru zajišťuje jeho dlouhou životnost.

 

Více informací
 

 

Servis lodí a lodních motorů

Servis lodí a lodních motorů


Nabízíme servis malých plavidel, servis závěsných motorů Honda a Mercury i pozáruční servis závěsných i vestavěných motorů všech značek. Děláme renovace trupů lodí, opravy takeláže, instalaci navigační a měřicí elektroniky, elektrotechnické práce a stavbu lodí na přání zákazníka. Zajistíme také vytažení či spuštění lodí do vody, včetně jejich přepravy po celé Evropě.

Více informací


Jachtařské oblečení

Jachtařské oblečení


V nabídce jachtařského vybavení máme pro Vás kvalitní oblečení pro jachtaře i okruhové závodníky značky MAGIC MARINE, pro kterou máme výhradní zastoupení. Nabídka je široká pro všechny příznivce jachtingu a to jak ty profesionální jachtaře, tak rekreační jachtaře a jejich doprovody. V nabídce našeho e-Shopu najdete kvalitní neopreny, rychle schnoucí trička, suché obleky, jachtařské rukavice, kvalitní membránové bundy, nepromokavé jachtařské kalhoty, jachtařské boty značky LIZARD a mnoho dalšího. Z vybavení můžeme jmenovat např. harnesy a záchranné vesty. Navštivte náš e-Shop a vyberte si vše co potřebujete k Vašemu pohodlnému jachtaření.

Více informací