Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Prodej lodí | KWS

 

Prodej lodí » Prodej lodí » Prodej lodí

BOOT 2018

BOOT 2018

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Prodej BAVARIA

Výhradní zastoupení pro prodej plachetnic a katamaránů BAVARIA

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Prodej lodí

Prodej plachetnic Bavaria

Prodej plachetnic


Plachetnice je loď poháněná silou větru díky plachtám připevněným na stěžních a ráhnech. Ale je to opravdu jen tohle? Možná dříve kdy to byly především dopravní prostředky, ale dnes určitě ne. Je to styl, styl života plný jedinečných zážitků, kdy se může kloubit adrenalin s romantikou. Poznávání nových míst, nových přátel v marinách. Pro mnoho lidí splněný sen, kdy si mohou užívat nádherné okamžiky se svými nejbližšími či partou přátel za šumění větru a šplouchání vln o trup lodi. Kvalitní, pohodlné a bezpečné plachetnice pro Vás máme v naší nabídce. Vyberte si tu, která bude splňovat přesně Vaše požadavky.

Více informací

 

Prodej katamaránů Bavaria

Prodej katamaránů BAVARIA


Katamarány díky své velikosti, konstrukčnímu řešení a jízdním vlastnostem nabízejí posádce dokonalé pohodlí. V běžných podmínkách je náklon katamaránu prakticky nulový, můžete se tedy věnovat třeba stolování anebo relaxaci po již proběhlém stolování bez obav z nenadálého a neočekávaného náklonu lodi nebo snad kvůli takové činnosti zpomalit či dokonce zakotvit. Velikost těchto lodí zaručuje dostatek prostoru na palubě i v podpalubí. Majestátní vzhled, hodně prostoru, velmi dobré jízdní vlastnosti to jsou hlavní důvody k volbě katamaránu. Jsme rádi, že Vám můžeme tak dokonalé lodě nabídnout.

Více informací

 

Prodej motorových člunů

Prodej motorových člunů


Pro příznivce motorových člunů máme v nabídce čluny pro ty kdo chtějí univerzální člun, který v sobě kloubí sportovního ducha, pohodlí a praktičnost, či motorové čluny pro rodiny s dětmi či rybáře. V nabídce samozřejmě nemohou chybět sportovně střižené stroje s výkonnými motory a přesto s dokonalým pohodlím na palubě. V nabídce máme samozřejmě také kajutové motorové čluny, které si budete užívat za jakýchkoliv podmínkách na vodě. Prohlédněte si naší nabídku a vyberte si ten pravý motorový člun pro Vaše potřeby.

Více informací 

Prodej nafukovacích motorových člunů

Prodej nafukovacích

motorových člunů


Díky novým technologiím a materiálům jsou dnes velmi oblíbené nafukovací motorové čluny. Tyto žádané stroje uspokojí jakékoliv představy. Nabídnout můžeme malé čluny s menšími motory pro rodiny s dětmi, které se dají snadno složit do kufru auta. Čluny pro rybáře v zelené barvě s držáky na pruty a echoloty. Sportovní nafukovací čluny se silnými motory s možností vodního lyžování. Nabídka je opravdu široká, stejně jako použití těchto člunů a jejich oblíbenost. Tyto čluny jsou velmi variabilní a je možnost připravit člun dle Vašich představ.

Více informací 

Prodej veslic a rybářských člunů

Prodej veslic a rybářských člunů


Veslice a rybářské čluny Suomi jsou vyrobeny z bytelného laminátu. Dvojité dno zvyšuje schopnost člunu zůstávat na hladině i v případě částečného zatopení vlnami. Při zatížení jedním pasažérem stačí odzátkovat otvor v trupu a loď získá „samovylévací“ schopnost. Systém zátek je výhodný i při vylévání vody z lodi na břehu.

Více informací
Prodej náhradních dílů a příslušenství k lodím

Prodej náhradních dílů

a příslušenství k lodím


Nabízíme širokou škálu náhradních dílů, doplňků a příslušenství jak pro plachetnice, tak pro motorové čluny. Naši zkušení technici Vám rádi poradí a případně navrhnou nejlepší řešení, které v naší servisní hale případné úpravy pomohou realizovat. Nejčastěji žádané zboží máme sladem, to méně běžné zboží Vám dodáme na objednávku. Radost nám dělá vše s čím Vám můžeme pomoci.

Více informací

 


 

Držitelům průkazů ISIC, ITIC a ALIVE poskytujeme 2 % slevu

na lodě, lodní motory a lodní příslušenství

Průkaz_ISIC   Průkaz_ITIC   Průkaz_ALIVE