Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Prodej lodí | KWS

 

Prodej lodí » Prodej lodí » Prodej lodí

Akce Bavaria 2018

Akce Bavaria 2018

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Prodej lodí

Prodej lodí Bavaria

Prodej lodí BAVARIA


Prodej plachetnic, katamaránů a motorových jachet německého výrobce značky BAVARIA YACHTS. Lodě této loděnice patří mezi jedny z nejznámějších a nejprodávanějších lodí na světě. V nabídce pro vás máme připraveny plachetnice od 32,8 do 65 stop celkové délky s modely ve třídách C-line, Cruiser Line, Cruiser Style, Vision Line a Easy 9.7. Katamarány Nautitech Line v konfiguraci Open či Flybridge a motorový katamarán Power 47. Pro příznivce motorových jachet je v nabídce široká škála modelů ve třídách E-line, R-line, S-line a Virtes line.

Můžete si být jistí, že získáte jedinečnou kombinaci tradice stavění lodí, německého inženýrství a schopnosti vyrábět jachty na milimetr přesně prostřednictvím moderních výrobních zařízení. Od přídě k zádi je každá plachetnice Bavaria perfektní kombinací preciznosti, kvalitních materiálů, inovativního vybavení a zařízení vhodného pro moderní lodě. Vaše Bavaria je loď, která byla vytvořena s cílem maximalizovat vaše potěšení na vodě a vytvářet krásné vzpomínky pro vás, vaši rodinu a přátele na celý život.

Více informací

 

 

 

 

 

 

Prodej motorových člunů BELLA

Prodej motorových člunů BELLA


Prodej motorových člunů předního finského výrobce BELLA BOATS, pod kterého spadají značky Aquador, Bella a Flipper.
V nabídce značky BELLA jsou pro vás připraveny modely ve třídách Cabin Cruisers, Hardtop Boats, Day Cruisers a Open Boats

Tradice této značky sahá až do roku 1970 a nepřetržitá práce v oblasti výzkumu, vývoje a moderní výrobní proces zaručuje, že získáte vysoce kvalitní loď Bella, která si udrží svou hodnotu. Finští odborníci neustále sledují trendy stavby lodí všude na světě a pracují v úzké spolupráci s návrháři lodí a dodavateli materiálů. Můžete si být tedy jisti, že vaše loď bude vyrobena v prvotřídní kvalitě. 

Více informací

 

 

 

 

Prodej motorových člunů AQUADOR

Prodej motorových člunů AQUADOR


V nabídce značky AQUADOR jsou pro vás připraveny modely ve třídách Walkaround, Hardtop, Day Cruisers a Open Boats.  

 

Více informací

 

 

Prodej motorových člunů FLIPPER

Prodej motorových člunů FLIPPER


V nabídce značky FLIPPER jsou pro vás připraveny modely ve třídách Day Cruiser, Sport Top a Sport Console

 

Více informací
Prodej nafukovacích člunů

Prodej nafukovacích člunů


Nafukovací čluny KWS Adventure. Díky novým technologiím a materiálům jsou dnes velmi oblíbené nafukovací motorové čluny. Tyto žádané stroje uspokojí jakékoliv představy. Nabídnout můžeme malé čluny s menšími motory pro rodiny s dětmi, které se dají snadno složit do kufru auta. Čluny pro rybáře v zelené barvě s držáky na pruty a echoloty. Sportovní nafukovací čluny se silnými motory s možností vodního lyžování. Nabídka je opravdu široká, stejně jako použití těchto člunů a jejich oblíbenost. Tyto čluny jsou velmi variabilní a je možnost připravit člun dle vašich představ. 

Více informací

 

 

Prodej veslic a rybářských člunů

Prodej veslic a rybářských člunů


Veslice a rybářské čluny Suomi jsou vyrobeny z bytelného laminátu. Dvojité dno zvyšuje schopnost člunu zůstávat na hladině i v případě částečného zatopení vlnami. Při zatížení jedním pasažérem stačí odzátkovat otvor v trupu a loď získá „samovylévací“ schopnost. Systém zátek je výhodný i při vylévání vody z lodi na břehu.

Více informací
Prodej náhradních dílů a příslušenství k lodím

Prodej náhradních dílů

a příslušenství k lodím


Nabízíme širokou škálu náhradních dílů, doplňků a příslušenství jak pro plachetnice, tak pro motorové čluny. Naši zkušení technici vám rádi poradí a případně navrhnou nejlepší řešení, které v naší servisní hale případné úpravy pomohou realizovat. Nejčastěji žádané zboží máme sladem, to méně běžné zboží vám dodáme na objednávku. Radost nám dělá vše, s čím vám můžeme pomoci. 

Do e-shopu

 


 

Držitelům průkazů ISIC, ITIC a ALIVE poskytujeme 2 % slevu

na lodě, lodní motory a lodní příslušenství

Průkaz_ISIC   Průkaz_ITIC   Průkaz_ALIVE

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ