Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

KWS - divize MARINE | KWS

 

Marine » Úvod » Kws - divize MARINE

Prodej BAVARIA

Výhradní zastoupení pro prodej plachetnic a katamaránů BAVARIA

Kurz VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

KWS - divize MARINE

KWS - prodej lodí

Prodej lodí


Lodě nás baví, máme zkušenosti, o které se s Vámi rádi podělíme a s výběrem lodi Vám rádi poradíme. Jsme si vědomi, že koupě nové lodi není každodenní záležitostí a podle toho také ke koupi přistupujeme a snažíme se co nejvíce porozumět Vašemu přání. Máme výhradní obchodní zastoupení pro prodej plachetnic německého výrobce BAVARIA a katamaránů NAUTITECH v České republice. Nabídnout Vám můžeme také plachetnice prověřené drsnými podmínkami severních moří finského výrobce DEGERÖ. Pro příznivce motorových člunů nabízíme motorové čluny finského výrobce BELLA BOATS dělené na univerzální motorové čluny BELLA, sportovně laděné motorové čluny FLIPPER a luxusní třídu motorových člunů AQUADOR. Samozřejmě v naší nabídce nesmí chybět dnes velmi oblíbené nafukovací čluny a to značek KWS Adventure a MERCURY, které se obě vyznačují vysokou kvalitou, odolností a především velmi dobrými jízdními vlastnostmi.

Více informací
 

 

KWS - prodej lodních motorů

Prodej lodních motorů


Prodáváme závěsné lodní motory MERCURY, na které máme autorizovaný servis. Jsou pověstné svojí spolehlivostí, tichým chodem, výkonem a to vše při co nejmenší spotřebě a nákladech na údržbu. V nabídce máme širokou škálu čtyřtaktních motorů od nejnižšího výkonu až po opravdu výkonné motory MERCURY VERADO či dvoutaktní motory s přímým vstřikováním MERCURY OptiMax, které v závodní verzi OptiMax Pro XS poskytují maximální rychlost a zrychlení s nízkou hladinou hluku a čistým spalováním paliva, kdy i při maximálním výkonu produkují minimální množství emisí a to i ve srovnání s mnoha čtyřdobými motory ve stejné výkonové třídě. Další značkou v nabídce je stálice na českém trhu HONDA-Marine. Motory této značky se vyznačují vysokou spolehlivostí, nízkou spotřebou paliva, minimální hlučností a kultivovaným chodem. Komplexní systém ochran motoru zajišťuje jeho dlouhou životnost.

 

Více informací
 

 

KWS - servis lodí a lodních motorů

Servis lodí


Rozumíme tomu co děláme, máme zkušenosti a díky tomu pro Vás můžeme zajistit kvalitní servis lodí a lodních motorů. V našem autorizovaném servisu lodních motorů Mercury máme zkušené a proškolené techniky. Pravidelná školení našeho týmu, seznamování se s aktuálními trendy v oblasti lodí a lodních motorů plus práce s kvalitním vybavením z nás dělá profesionály ve svém oboru. Zajišťujeme před sezónní i po sezónní údržbu lodí a lodních motorů. Děláme úpravy na lodích, instalujeme nové příslušenství vše podle individuálních přání zákazníka. V případě potřeby náš mobilní technik provede servis přímo u Vás. V závažných případech lze využít službu Pick Up servis. Svěřte Vaši loď, lodní motor do našich rukou a my uděláme maximum k Vaší spokojenosti.

Více informací
 

KWS - půjčovna člunů a veslic

Půjčovna člunů a veslic


Kromě charterových plachetnic v Čechách a v Chorvatsku pro Vás máme připravenou také půjčovnu motorových člunů a nafukovacích motorových člunů. V nabídce máme čluny na řeky či jezera i čluny vhodné na mořskou hladinu. Lodě jsou připraveny jak pro rodiny s dětmi či rybáře, tak pro klidné vyjížďky a nezapomenutelné zážitky ať už u nás nebo v zahraničí. Větší, rychlé a pohodlné motorové čluny Bella Boats a KWS Adventure jsou pro Vás připraveny přímo v Chorvatsku. Potřebujete zapůjčit lodní motor? I na to jsme připraveni a v nabídce pro Vás máme lodní motory Mercury a Hodna marine. Mimo lodě a lodní motory půjčujeme také lodní přívěsy, stačí zavolat a vyzvednout. Těšíme se na vás.

Více informací

 
KWS - kapitánské kurzy

Kapitánské kurzy


Láká vás pohodová plavba na hladině jezera nebo jízda s větrem o závod na silném motorovém člunu? Rádi byste vyzkoušeli plachtění na moři nebo na Lipně? Absolvujte s týmem KWS kapitánské zkoušky a otevře se vám svět tyrkysových zátok, nekonečných říčních meandrů a malebných koutů českých přehrad. Díky kompletnímu balíčku kategorií VMP, MPZ, M a S budete moci velet lodím, které nemají omezení ve výkonu motoru a v celkové ploše oplachtění. Bude jen na vás, zda se rozhodnete plachtit s rodinou na Lipenské přehradě, projedete s motorákem Vltavu, nebo vyrazíte s partou přátel za jachtingem na Jadran. Vítejte na palubě.

Více informacíKWS - jachtařské vybavení

Jachtařské vybavení


V nabídce jachtařského vybavení máme pro Vás kvalitní oblečení pro jachtaře i okruhové závodníky značky MAGIC MARINE, pro kterou máme výhradní zastoupení. Nabídka je široká pro všechny příznivce jachtingu a to jak ty profesionální jachtaře, tak rekreační jachtaře a jejich doprovody. V nabídce našeho e-Shopu najdete kvalitní neopreny, rychle schnoucí trička, suché obleky, jachtařské rukavice, kvalitní membránové bundy, nepromokavé jachtařské kalhoty, jachtařské boty značky LIZARD a mnoho dalšího. Z vybavení můžeme jmenovat např. harnesy a záchranné vesty. Navštivte náš e-Shop a vyberte si vše co potřebujete k Vašemu pohodlnému jachtaření.

Více informací