Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Kapitánské kurzy / plavby | KWS

 

Kapitánské kurzy / plavby » Úvod » Kapitánské kurzy / plavby

Plánované akce

Kalendář akcí

Akční nabídka BAVARIA

Akční nabídka BAVARIA

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kapitánské kurzy / plavby

Kurzy Vůdce malého plavidla

Kurzy Vůdce malého plavidla


Láká vás pohodová plavba na hladině jezera nebo jízda s větrem o závod na silném motorovém člunu? Rádi byste vyzkoušeli plachtění na moři nebo na Lipně? Absolvujte s týmem KWS kurz Vůdce malého plavidla.
Díky kompletnímu balíčku kategorií VMP, MPZ, M a S budete moci velet lodím, které nemají omezení ve výkonu motoru a v celkové ploše oplachtění. Bude jen na vás, zda se rozhodnete plachtit s rodinou na Lipenské přehradě, projedete s motorákem Vltavu nebo vyrazíte s partou přátel za jachtingem na Jadran.
Platnost průkazu je neomezená. Vítejte na palubě.

Více informací

 

Kapitánský průkaz na moře C

Kapitánský průkaz na moře C


neboli český kapitánský průkaz "Velitel námořní jachty pobřežní plavby C“ je mezinárodně uznávanou licencí opravňující jeho držitele plout s lodí o délce 16 m do 20 NM od pobřeží, a to i v noci. 
Tento průkaz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro držitelé průkazu Vůdce malého plavidla, kteří si chtějí dopřát většího prostoru na moři. S touto licencí naopak nesmíte plout na vnitrozemských řekách, a to ani v zahraničí. 
Platnost průkazu je od 1. 1. 2019 stanovena na 10 let.

Více informací
Kapitánský průkaz na moře B

Kapitánský průkaz na moře B


neboli český kapitánský průkaz "Velitel jachty mořské plavby“ (Yachtmaster offshore)  je mezinárodně uznávanou licencí opravňující jeho držitele plout s lodí o délce 24 m do 200 NM od pobřeží. 
Tento průkaz je vhodný pro pokročilé jachtaře, kteří jsou již držiteli českého kapitánského průkazu C. Naučíte se plout za obtížných meteorologických podmínek a vést loď během delší non-stop plavby. 
Platnost průkazu je od 1. 1. 2019 stanovena na 10 let.

Více informací
Zdokonalovací a kondiční plavby

Zdokonalovací a kondiční plavby


Patříte mezi zodpovědné kapitány a dbáte především na bezpečnost spojenou s pohodlím celé posádky? Právě pro vás jsme připravili zdokonalovací a kondiční plavby v Chorvatsku (plachetnice), Holandsku (motorová jachta) a na Lipně (plachetnice). Pod vedením zkušeného kapitána si osvojíte základní manévry s lodí včetně manévrování v přístavu, kotvení, couvání a jízdy na plachty. Dostanete tak jistotu při ovládání lodi a samotné řízení motorové lodi či plachtění se rázem stane tím pravým bezstarostným zážitkem pro vás i pro vaši posádku.

Více informací
Přístavní manévry

Přístavní manévry


Nejste si stále jisti při vedení lodě v marině a jejích manévrech? Spoluautor knihy Přístavní manévry Daniel Vodička vám do toho vnese světlo!
Teoreticko-praktický seminář / kurz zaměřený na tuto problematiku se odehrává na Lipně a umožní vám získané teoretické znalosti ihned prakticky aplikovat na vodě na naší plachetnici Degerö 331 DS. 

Více informací
Kurzy, semináře a přednášky

Kurzy, semináře a přednášky


Neustále se snažíme zdokonalovat naši činnost pro všechny, kteří chtějí plout na lodi tak, aby měli co největší znalosti vedoucí k co nejlepší námořní praxi. Proto jsme s týmem kapitána Ing. Pavla Burkerta připravili řadu seminářů o trimování plachet, meteorologii, navigaci, nehodách na moři a také kurz na vysílačky, který vás připraví na zkoušky na průkaz radiotelefonisty. Pavel Burkert vám vše vysvětlí velmi poutavou a s pomocí jeho vizuálních pomůcek také názornou formou. 

Více informací

 

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ