Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Kurzy | KWS

 

Kapitánské kurzy / plavby » Úvod » Kurzy

BOOT 2018

BOOT 2018

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurzy

Kurzy Vůdce malého plavidla

Kurzy Vůdce malého plavidla


Láká vás pohodová plavba na hladině jezera nebo jízda s větrem o závod na silném motorovém člunu? Rádi byste vyzkoušeli plachtění na moři nebo na Lipně? Absolvujte s týmem KWS kapitánské zkoušky a otevře se vám svět tyrkysových zátok, nekonečných říčních meandrů a malebných koutů českých přehrad. Díky kompletnímu balíčku kategorií VMP, MPZ, M a S budete moci velet lodím, které nemají omezení ve výkonu motoru a v celkové ploše oplachtění. Bude jen na vás, zda se rozhodnete plachtit s rodinou na Lipenské přehradě, projedete s motorákem Vltavu, nebo vyrazíte s partou přátel za jachtingem na Jadran. Vítejte na palubě.

Více informací
Zdokonalovací plavby

Zdokonalovací a kondiční plavby


Patříte mezi zodpovědné jachtaře a dbáte především na bezpečnost spojenou s pohodlím celé posádky? Právě pro vás jsme připravili zdokonalovací a kondiční plavby v Chorvatsku a na Lipně. Pod vedením zkušeného kapitána si osvojíte základní manévry s plachetnicí včetně parkování v přístavu, kotvení, couvání a jízdy na plachty. Dostanete tak jistotu při ovládání lodi a samotné plachtění se rázem stane tím pravým bezstarostným zážitkem pro vás i pro vaši posádku.

Více informací