KWS - potápěčské centrum | Kuboušek

Diving » Úvod » Kws - potápěčské centrum

FOR BOAT 2017

FOR BOAT 2017

Potápění na Madeiře

Potápění na Madeiře

Kurz freedivingu

freediving pool level 1

Plánované akce

KWS Diving - plánované akce

KWS - potápěčské centrum

SSI diving courses              Freediving

Zkušební ponor v bazénu v Českých Budějovicích

Zkušební ponor


Zkušební ponor s přístrojem je pro nadšence, kteří si ještě nejsou na 100% jisti, zda jsou schopni absolvovat Základní potápěčský kurz OWD (Open Water Diver), nebo pro ty z Vás, kteří si chtějí jen přičichnout k potápění. O technice potápění budete teoreticky instruováni a nepřetržitě sledováni našimi instruktory nebo divemastery, kteří vás provedou pro Vás zcela novým prostředím.

Více informací
Přístrojové potápění - Chorvatsko

Přístrojové potápění


Chcete se stát potápěčem, ale nevíte jak začít nebo jste dlouholetý potápěč a uvažujete o zvýšení své kvalifikace? Pak jsme tu právě pro Vás. Naše centra potápění, poskytují komplexní služby v oboru potápění více jak 10 let.

Patříme mezi členy mezinárodní potápěčské školy SSI a EDS. Výuka je prováděna podle mezinárodních standardů s moderní potápěčskou technikou.

Více informací
Freedivingové potápění u korálů

Freediving


Máte rádi pocit volnosti a nezávislosti? Baví Vás šnorchlováni a chtěli byste zdokonalit vaší techniku? Potápíte se s přístrojem a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Pak jsou tyto kurzy určeny právě pro Vás.

Kurz Freedivingu Vám pomůže překročit Vaše maxima, dosáhnout času a hloubek o kterých se Vám ani nezdálo. Pomůžeme Vám zlepšit nádechové schopnosti a objevit tak skryté možnosti vašeho těla.

Více informací
Exotická dovolená za potápěním

Cesty za potápěním


Máte rádi potápění nebo byste to chtěli alespoň zkusit? Láká Vás romantická dovolená na lodi, osamělé pláže v krásných zátokách nebo třeba rybaření v Norsku? Chcete jednoduše zkusit něco nového? Pak jste na našich stránkách správně. Nabízíme nejen cesty za potápěním do různých koutů světa. Můžete s námi cestovat za kulturou, odpočinkem, přírodou a hlavně sportem.

Více informací
Servis potapěčské techniky v našem servisním centru v Českých Budějovicích

Servis potápěčské techniky


Provádíme odborný servis a revize veškeré potápěčské techniky od dýchacích automatik, přes kompenzátory vztlaku, revize lahví až po potápěčské počítače.

Kompletní servisy nebo různé úpravy vaší potápěčské výstroje je možné přinést do našeho servisního střediska v Českých Budějovicích.

Více informací


Naše půjčovna potapěčského vybavení

Půjčovna potápěčské výstroje


Na každé zapůjčení potápěčské výstroje se musí vybrat záloha dle půjčených věcí (500 - 5000 Kč). Rovněž je zapotřebí číslo občanského průkazu.

Zvýhodněné půjčovné na víkend -20% z celkové ceny.

Více informací