Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

OK

Bavaria - obchodní zastoupení pro Českou republiku | KWS

 

Prodej lodí » Články » Zastoupení bavaria » Bavaria - obchodní zastoupení pro Českou republiku

Akční nabídka BAVARIA

Akční nabídka BAVARIA

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy KWS

Kurzy VMP

Kurz Vůdce malého plavidla

Bavaria - obchodní zastoupení pro Českou republiku

bavaria_logo

Dne 28. září 2015 byla uzavřena smlouva mezi firmou Bavaria Yachtbau GmbH a firmou Kuboušek Water Sports CZ s.r.o. o obchodním zastoupení pro Českou republiku.

Obchodní ředitel jedné z největších evropských loděnic vyrábějící více než 1000 sportovních a rekreačních jachet ročně, pan Meik Lessig, a majitel českého holdingu KUBOUŠEK GROUP, Ing. Ivan Kuboušek, podpisem smlouvy o zastoupení pro sortiment plachetnic a katamaránů v České republice otevřeli prostor pro zahájení obchodní i technické spolupráce.

 

Společnost Kuboušek Water Sports CZ s.r.o. nabízí zájemcům o plachetnice Bavaria a katamarány Nautitech širokou škálu služeb – od technické podpory při výběru a nákupu lodí, jejich evidenci, financování až po provoz a údržbu.  
Přes svou sesterskou společnost Kuboušek Water Sports Adria d.o.o. zprostředkuje svým zákazníkům možnost kotvení majitelských lodí v chorvatských přístavech či zapojení do projektu „chartermanagementu“.

 

Společnost Kuboušek Water Sports CZ s.r.o. je součástí holdingu KUBOUŠEK GROUP s 25letou zkušeností s obchodní a technickou podporou těch nejnáročnějších průmyslových podniků.
Je připravena kdykoliv poskytnout veškeré služby a uspokojit přání případných zájemců o plachetnice Bavaria a katamarány Nautitech.

 

Každý majitel nové plachetnice Bavaria z České republiky je automaticky zařazen do systému Bavis s okamžitým přístupem ke všem informacím o své jachtě a má nepřetržitou podporu od svého obchodního zástupce.

 
 

KWS sports CZ s.r.o.,

Lidická 1277/252, 370 07

České Budějovice

Kontaktujte nás

kws@kws-sport.cz

CHCIWWWSTRANKY.CZ