S KWS na vodu i pod vodu | Kuboušek

Hlavní stránka » Vodní sporty » S KWS na vodu i pod vodu

S KWS na vodu i pod vodu

KWS TRAVEL

Travel a Charter


Zajistíme spolehlivě pronájem lodí po celém světě. V České republice a v Chorvatsku disponujeme vlastní flotilou od německého výrobce Bavaria. Na Lipně můžete využít loď Bavaria Cruiser 33, rok výroby 2016. Další zbrusu nové plachetnice a katamarán kotví v chorvatském Zadaru. Součástí portfolia týmu KWS je dále půjčovna motorových člunů, které můžete využít jak u nás, tak v zahraničí.

V pravidelných termínech realizujeme školení nových kapitánů včetně ověření o praktických dovednostech. Celý výcvik je zakončen zkouškou a vydáním licence vůdce malého plavidla. Po absolvování kurzu budete mít oprávnění velet lodi do maximální délky 20 metrů a do maximální kapacity 12 osob bez omezení výkonu motoru a plochy oplachtění.

Více informací

 

KWS DIVING

Diving - vše o potápění


V diving centru KWS jsou připraveni zkušení instruktoři, kteří vás s maximálním důrazem na bezpečnost provedou potápěním od zkušebních ponorů v bazénu po specializované a profesionální kurzy. Nově vedeme kurzy nádechového potápění – freedivingu. Tento sport ocení všichni, ať už při šnorchlování na dovolené nebo při posouvání vlastních limitů. Podvodní svět si díky absolvování kurzu vychutnáte opravdu komfortně a naplno.

Z potápěčské základny v Bibinje poblíž Zadaru pořádáme na prostorné potápěčské lodi Nyroca výlety do atraktivních lokalit jako je přírodní rezervace Telaščica, Národní Park Kornati nebo 70 metrů dlouhý vrak obchodní lodi Ledenik.

V diving centru provozujeme odborný servis a kompletní půjčovnu potápěčského vybavení.

Více informací
KWS MARINE

Marine - vše o lodích


Máme výhradní zastoupení pro prodej plachetnic Bavaria a katamaránů Nautitech v České republice.

Prodáváme nafukovací čluny značek KWS a Mercury, motorové lodě výrobce Bella Boats, plachetnice Degerö a motorové čluny a veslice Suomi.

Zajišťujeme kompletní servis lodí.

Nabízíme také lodní motory včetně jejich servisu.

Více informací

Shops - obchod s vybavením na vodu


Kompletní sortiment plaveckých, potápěčských, vodáckých a jachtařských potřeb od renomovaných světových i domácích výrobců najdete ve specializované prodejně v Českých Budějovicích nebo na e⁠-⁠shopu. 

Na českém trhu máme zastoupení pro prodej jachtařského oblečení Magic Marine a jachtařské obuvi LIZARD.

Více informací
KWS SERVIS

Servis lodí a motorů


Nabízíme kompletní a kvalitní servis lodí a lodních motorů.

Náš specializovaný servisní personál má k dispozici nejnovější vybavení, je pravidelně proškolován a seznamován s aktuálními trendy v oblasti lodí a lodních motorů.

V případě potřeby provede náš mobilní technik servisní zásah přímo u zákazníka. V závažných případech lze využít službu Pick Up servis.

Více informací

O společnosti KWS

Kuboušek Water Sports CZ s.r.o. je součástí koncernu KUBOUŠEK Group s tradicí od roku 1990. Nejstarší a největší sesterská firma korporace KUBOUŠEK Group je KUBOUŠEK s.r.o., která v České republice zajišťuje obchodní aktivity produktové sekce KTI (KUBOUŠEK Technologies and Instruments). KTI dodává, projektuje a instaluje kompletní technologie pro zpracování plastů, plastikářské vstřikovací stroje a měřicí přístroje geometrických veličin špičkové úrovně. Pro všechna dodávaná zařízení zajišťuje KUBOUŠEK Technologies and Instruments ve svých servisních a školicích centrech profesionální podporu.

Druhá sekce, KUBOUŠEK Water Sports (KWS), vznikla v roce 2010 z původní divize Vodních sportů založené v roce 2006. V roce 2014 se tato sekce oddělila od KUBOUŠEK s.r.o. do samostatné společnosti Kuboušek Water Sports CZ s.r.o. (KWS CZ). Ta je budována pro všechny, kterým učaroval svět vodních aktivit. Komplexní nabídku v této sféře vytváříme díky synergii specializovaných divizí Shops, Diving, Marine a Travel. Usilujeme o nejvyšší kvalitu našich produktů včetně poskytovaných služeb, servisu a zákaznické podpory. Zakládáme si na dlouhodobém vývoji, profesionalitě a odbornosti.

 


Propagační videa